Wczytuję dane...

Niska cena mimo świetnych właściwości - poznaj Tenga Air-Tech Regular i kup sobie wyjątkowy upominek!

 

Tenga Air-Tech Regular to profesjonalny masturbator, określany również jako kubek próżniowy wielokrotnego użytku. Nazwa ta nie jest przypadkowa, ponieważ na końcu zabawki znajduje się malutki otwór, dzięki któremu podczas zabawy w gadżecie wytwarza się podciśnienie powodujące delikatne uczucie ssania. Ciśnieniem można sterować zatykając/odsłaniając ów otwór palcem. Tenga Air-Tech Regular cieszy się też dobrymi opiniami ze względu na wewnętrzną strukturę, pełną prążków i wypustek umieszczonych w strategicznych miejscach. Dzięki nim stymulacja jest jeszcze przyjemniejsza. Tenga Air-Tech Regular stworzono z miękkiego, przyjemnego w dotyku TPE. 

 

Przypominamy, że korzystanie z masturbatora wymaga dobrego nawilżenia, dlatego zalecamy kupno żelu intymnego. Wybieraj lubrykanty na bazie wody, ponieważ są one bezpieczne dla wszystkich zabawek erotycznych na rynku. Wysokiej klasy preparaty możesz znaleźć również w naszym sklepie. W trosce o swoją higienę myj Tenga Air-Tech Regular po każdym użyciu - wyjmij rękaw masturbacyjny z obudowy, a następnie dokładnie go wypłucz bieżącą wodą i poczekaj do wysuszenia.

 

W opakowaniu znajdziesz nie tylko masturbator Tenga Air-Tech Regular, ale też próbkę profesjonalnego lubrykanta. Dzięki temu możesz zacząć zabawę zaraz po odpakowaniu produktu! 

 

Serdecznie polecamy i zachęcamy do skorzystania z oferty!

 

Parametry techniczne:

kolor: czerwony

materiał: TPE

długość całkowita: 15,5 cm

długość użytkowa: 15 cm

średnica zewnętrzna: 6,5 cm

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  15,5

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  6,5