Wczytuję dane...

Oferta zabawek erotycznych jest coraz bardziej zróżnicowana. Jednym z innowacyjnych i wartych polecenia gadżetów jest masturbator oralny Tenga Air-Tech produkcji japońskiej. Nasz sklep prowadzi sprzedaż jego odświeżonego  wersji, znanej pod nazwą  Air-Tech Vacuum Cup.

Ten masturbator dla mężczyzn  - model Twist Ripple ma kształt regulowanej tuby w ekscytującym czarno – niebieskim  kolorze. W jej wnętrzu znajduje się biały, przezroczysty kubek próżniowy,  wypełniony łagodnymi, gładkimi falami, zapewniającymi subtelną, zmysłową przyjemność. Wystarczy, że do środka zaaplikujesz próbkę lubrykantu, dołączoną do urządzenia  i możesz zacząć działać. Masturbator  Tenga, zwany również kubkiem próżniowym  wielokrotnego użytku, ma właściwości ssące, których natężenie możesz sam regulować. Wzmocnienie intensywności doznań umożliwia przekręcanie górnej części tuby, aż do osiągnięcia optymalnego ciśnienia. Funkcja ssąca, połączona z delikatnym masażem, dostarczy Ci niesamowitych doznań i zapewni niebiańską rozkosz, porównywalną do miłości francuskiej z żywą  partnerką. Masturbator oralny może posłużyć jako element gry wstępnej, albo całkowicie  zaspokoić Twoje potrzeby seksualne. Dzięki intensywności doznań, wysokiej ergonomiczności i estetycznemu wzornictwu urządzenie zyskuje  znakomite opinie użytkowników.

Masturbator męski jest nieskomplikowany w użytkowaniu i łatwy do utrzymania w czystości. Wewnętrzna część  wykonana  została z wysokiej jakości surowca nieuczulającego i przyjemnego w dotyku. Po użyciu należy  ją wyjąć i umyć pod bieżącą wodą z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego. Następnie wytrzeć do sucha i umieścić z powrotem wewnątrz tuby. Odpowiednia pielęgnacja  urządzenia i używanie lubrykantów na bazie wody sprawią, że będziesz mógł długo cieszyć się jego zaletami. Dodatkowym atutem jest niewygórowana cena.

Jeżeli chcesz osiągnąć orgazm  i sprawić, by Twym ciałem wstrząsały potężne spazmy rozkoszy, kup masturbator oralny!

 Parametry techniczne:

 • Długość penetracyjna: ok. 16cm
 • wejście: Air-Tech
 • średnica wewnątrz: ok. 5 cm
 • część użytkowa wykonana została w całości z termoplastycznego elastomeru (TPE)
 • odpowiednio pielęgnowany może służyć przez lata

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  16

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  5