Wczytuję dane...

Postaw na intensywne doznania i wrażenia podobne do seksu oralnego – kup Tenga Air-Tech Squeeze Regular!

 

Tenga Air-Tech Squeeze Regular to bardzo ciekawy masturbator, który nieprzypadkowo zbiera świetne opinie na całym świecie. Jest to związane przede wszystkim z jego działaniem. Mianowicie, zabawka mimo niepozornego kształtu została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu podczas stosowania Tenga Air-Tech Squeeze Regular wytwarza się próżnia dająca wrażenia podobne do tych odczuwanych podczas seksu oralnego! To nie wszystko, ponieważ pełen wypustek i prążków rękaw masturbacyjny tym bardziej potęguje przyjemność ze stymulacji. Gadżet ma miękką obudowę, a z tego powodu będziesz mógł ściskać swojego penisa podczas masturbacji! Kubek próżniowy Tenga Air-Tech Squeeze Regular wykonano z bezpiecznego w użyciu TPE. Cena gadżetu jest atrakcyjna.

 

Nasz sklep przypomina, że korzystanie z masturbatora wymaga zastosowania lubrykanta. Tenga Air-Tech Squeeze Regular posiada w zestawie próbkę, jednak wystarczy ona wyłącznie na jedno użycie. Polecamy wodne żele nawilżające. Pamiętaj również, by zawsze dbać o higienę masturbatora.

 

Jak zadbać o higienę Tenga Air-Tech Squeeze Regular?

By oczyścić Tenga Air-Tech Squeeze Regular przekręć i wyjmij rękaw masturbacyjny, a następnie przepłucz go wodą z mydłem antybakteryjnym. Po wyschnięciu umieść ów rękaw w obudowie.

 

Świat Doznań poleca i zaprasza do skorzystania z oferty!

 

Parametry techniczne:

kolor: czerwony

materiał: TPE

długość: 17 cm

średnica: 4,5 cm

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  17

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,5