Wczytuję dane...

Tenga Spinner 04 Pixel to bardzo interesujący masturbator męski, który cieszy się świetnymi opiniami nie tylko ze względu na swoje działanie, ale też design (zdobył nagrodę Red Dot Design Award). Ma walcowaty kształt i przezroczystą barwę, dlatego użytkownik może widzieć swojego członka podczas masturbacji. Produkt jest niewielki, jednak wykonano go z rozciągliwego materiału, którym jest termoplastyczny elastomer, cechujący się również miękkością i delikatnością. Spinner (od angielskiego słowa “obracać”) to seria innowacyjnych masturbatorów, które ze względu na swoją unikalną konstrukcję, obracają się się na penisie podczas zabawy. Wspomniana funkcja zapewnia dodatkową stymulację, której efektem na pewno będzie silny orgazm. 

 

Pamiętaj, że korzystanie z masturbatora wymaga dobrego nawilżenia, ponieważ w przeciwnym wypadku stymulacja nie będzie tak komfortowa, a w skrajnych przypadkach może dojść do podrażnień. Wybieraj lubrykanty na bazie wody (na przykład te dostępne w ofercie naszego sklepu), ponieważ ten rodzaj żeli nawilżających sprawdzi się ze wszystkimi gadżetami erotycznymi na rynku. 

 

W trosce o swoją higienę i bezpieczeństwo myj Tenga Spinner 04 Pixel po każdym użyciu. Przepłucz masturbator męski bieżącą, zimną wodą (ewentualnie letnią) z dodatkiem delikatnego mydła, najlepiej hipoalergicznego.

 

Kup Tenga Spinner Masturbator 04 Pixel - to nowoczesna propozycja na samotny wieczór. Ta innowacyjna zabawka dostępna jest w przystępnej cenie!

 

Parametry techniczne:

kolor: przezroczysty, niebieski

materiał: TPE

masa: 131 g

długość: 13 (do 17) cm

średnica: 4,5 (do 5,5) cm

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  13

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,5