Wczytuję dane...

Zadrżyj razem z wyjątkowym gadżetem i kup sobie wyjątkowy prezent wybierając Tenga - Air-Tech Gentle!

 

Chcesz zaopatrzyć się w zabawkę, która będzie wyróżniała się na tle konkurencji, ale też da Ci dostęp do doznań najwyższej próby? Ostatnio czujesz wzbierające napięcie seksualne i chcesz sobie z nim poradzić w bardzo przyjemny sposób? Szukasz produktu dobrej jakości, który będzie również bezpieczny w użytkowaniu. Nasz sklep poleca serdecznie Tenga - Air-Tech Gentle!

 

Ssanie na najwyższym poziomie!

 

Tenga - Air-Tech Gentle to wysokiej jakości masturbator oralny. Swoje francuskie możliwości zawdzięcza niesamowitej, a jednak prostej technologii. Na końcu zabawki znajduje się otwór, którego celem jest stworzenie uczucia ssania. Można sterować tym zjawiskiem zasłaniając otwór, ale też stosując urządzenie Tenga Vacuum Controler (kontroler ssania dedykowany do zabawek Tenga), które pozwoli Ci jeszcze bardziej urealnić swoje doznania! Nie można zapominać o wypełnieniu Tenga - Air-Tech Gentle. Rękaw posiada wiele wypustek ułożonych w strategiczny sposób, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający Panowie odczują satysfakcję. Nie czekaj, tylko już teraz spraw sobie wyjątkowy asortyment, który uświetni Twoje samotne wieczory.

 

Masturbator oralny Tenga - Air-Tech Gentle został wykonany z największą precyzją. W produkcji rękawa użyto termoplastycznego elastomeru bez dodatku ftalanów. Materiał ten cechuje się dobrą żywotnością, jest hipoalergiczny i miły w dotyku. Pamiętaj, że mocne doznania czekają na Ciebie, jeżeli zatroszczysz się o nawilżenie. Oczywiście, zabawę możesz zacząć od razu po otrzymaniu produktu, ponieważ producent dołącza próbkę lubrykanta, jednak w celu dalszego stosowania zaopatrz się w żel intymny na bazie wody. Nie zapominaj o higienie! Z tego powodu po każdym użyciu wyjmuj rękaw z obudowy i myj go z pomocą wody i mydła antybakteryjnego.

 

Parametry techniczne:

kolor: biały

materiał rękawa: termoplastyczny elastomer bez dodatku ftalanów

długość: 15,5 cm

średnica: 4,5 cm

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  15

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,5