Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: tenga (jap)

Idealna propozycja dla mężczyzn potrzebujących intensywnych wrażeń - kup Tenga Air-Tech Squeeze Strong!

 

Tenga Air-Tech Squeeze Strong jest wysokiej jakości masturbatorem oralnym, który otrzymuje pochlebne opinie od użytkowników wymagających intensywnej stymulacji. Jest to spowodowane faktem, że spośród rodziny Air-Tech, model Strong posiada wąski rękaw masturbacyjny ze sztywniejszego materiału. Gadżet określa się często jako tzw. kubek próżniowy. Oznacza to, że podczas stymulacji w zabawce wytwarza się podciśnienie, którym użytkownik może sterować zatykając lub odsłaniając malutki otwór znajdujący się na górze obudowy. Dzięki temu wrażenia z zabawy przypominają seks oralny (przez uczucie ssania). Cena Tenga Air-Tech Squeeze Strong jest niska, jak za tę jakość.

 

Tenga Air-Tech Squeeze Strong posiada obudowę podatną na ściskanie, dzięki czemu możesz mieć jeszcze większą kontrolę nad swoją zabawą. To nie wszystko, ponieważ rękaw masturbacyjny wykonano z bezpiecznego TPE.

 

Pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu, dlatego zaopatrz się w dobry lubrykant na bazie wody. Możesz go kupić w naszym sklepie! To nie wszystko, ponieważ korzystanie z Tenga Air-Tech Squeeze Strong wymaga odpowiedniej higieny. Zawsze po zabawie myj gadżet, wyjmując rękaw masturbacyjny i przepłukując go bieżącą wodą.

 

W zestawie znajdziesz nie tylko masturbator oralny Tenga Air-Tech Squeeze Strong, ale też próbkę wysokiej jakości lubrykanta.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: TPE

długość: 17 cm

średnica zewnętrzna: 8 cm

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  17

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  8