Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LaCroy Chemicals

The Edge  - próbka w postaci chusteczki pozwalająca zapoznać się z niezwykłą siłą męskich feromonów!

Jeśli kiedykolwiek marzyła Ci się sytuacja, w której uwodzisz kobiety z niespotykaną swobodą, a one robią wszystko, żebyś tylko był szczęśliwy, The Edge może być sposobem na realizację tych marzeń!

Sekretem tych wszystkich samców alfa o zdolnościach Casanovy, którzy tak bardzo imponowali Ci swoimi zdolnościami w kontrolowaniu relacji damsko-męskich, są feromony. Organizm każdego człowieka wydziela te substancje o niezwykłych właściwościach, jednak nie wszyscy wiedzą, że na przestrzeni wieków nasze ciała przestały zdawać sobie sprawę z ich znaczenia.

Dlatego od tej chwili możesz spotęgować siłę ich działania i sprawić, że kobiety nie będą w stanie oderwać od Ciebie wzroku. The Edge to feromony zapachowe dla mężczyzn, którym marzy się zwielokrotnienie wpływu feromonów na podświadomość kobiet.

Jeżeli nie masz pewności, że feromony to produkt dla Ciebie, możesz skorzystać z niewielkiej próbki The Edge w postaci stosunkowo niewielkiej chusteczki, która jednak jest wystarczająco wydajna, abyś mógł przekonać się o rewelacyjnych właściwościach tego produktu.

Dlaczego warto zainwestować w feromony zapachowe dla mężczyzn The Edge? Przede wszystkim dlatego, że produkt ten to możliwość przeprowadzenia prywatnej rewolucji, która sprawi, że na jej końcu odnajdziesz drogę do sukcesu.

The Edge to nie tylko szansa na oczarowanie podświadomości kobiet i sprawienie, że zrobią wszystko, aby znaleźć się choć przez chwilę w zasięgu Twojego wzroku, ale również perspektywa wielu pięknych i udanych chwil. Popraw swoją sytuację zawodową, na nowo redefiniując swoją osobowość. Bądź silny, męski, przebojowy, pewny siebie, błyskotliwy, spontaniczny, zabawny, rozmowny, towarzyski - bądź po prostu uwielbiany!

Skorzystaj z próbki feromonów zapachowych The Edge, przetrzyj nią okolice szyi oraz skroni i ciesz się nową jakością każdego poranka!

Pojemność: 3 ml

 

Gdzie kupić feromony?

 

W ostatnim czasie pojawia sie na rynku coraz więcej produktów, których nazwa sugeruje zawartość feromonów, ale w rzeczywistości ich nie zawierają. Kupując w sklepie Świat Doznań masz natomiast 100% gwarancji, że Twój nabytek jest oryginalnym produktem najwyższej jakości, pochodzącym z pewnego źródła, a jego cena odzwierciedla skuteczność.

 

Jak działają feromony zawarte w formule:

 

  • Androstenon - dzięki tej substancji stworzysz wokół siebie aurę dominacji i od razu znajdziesz się w centrum uwagi. Ludzie w Twoim otoczeniu staną się bardziej ulegli i przychylni Twoim argumentom.
  • 2 nieujawniane przez producenta aktywne feromony, chronione patentem.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstenon

  • Pojemność (w ml): 

    3

Zaloguj się
2016-04-28 11:18:48 - Jag

Bardzo podoba mi się ten sklep. Duży wybór i rozsądna cena wielu produktów. Poza tym feromony mogą naprawdę odmienić życie.