Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: SWISS NAVY

Swiss navy smar do masturbacji to lubrykant silikonowy polecany szczególnie miłośnikom ostrzejszych zabaw i energicznych pieszczot. Produkt zapewnia odpowiedni poślizg i nawilżenie w każdej sytuacji, jednocześnie skutecznie chroniąc przed otarciami i podrażnieniami. Kup teraz, nie zwlekaj. Nasz sklep ręczy za jego jakość i skuteczność. A jeśli przeraża Cię cena, to wypróbuj go kupując mniejsze opakowanie.

 

Smar Swiss Navy na bazie silikonu sprawdzi się zarówno przy zabawach w pojedynkę, jak i przy elektryzującym seksie we dwoje. Warto mieć go zawsze pod ręką, zwłaszcza jeśli lubimy mocne przeżycia. Dzięki niemu każda pieszczota stanie się jeszcze przyjemniejsza i będzie budziła jeszcze mocniejsze doznania niż do tej pory. Dyskretne, estetyczne opakowanie sprawia, że produkt nie rzuca się w oczy.

 

Wykorzystanie smaru w zabawach erotycznych otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości. Pieszczoty, które do tej pory wydawały się niewykonalne albo nieprzyjemne ze względu na niedostateczne nawilżenie, nareszcie staną się dostępne i zapewnią mnóstwo satysfakcji. Ekstremalna rozkosz i nowe doznania staną przed Wami otworem!

 

Smar do masturbacji Swiss Navy to doskonały wybór dla każdego, kto chciałby w pełni czerpać przyjemność z seksu i masturbacji, również w ostrzejszych formach.

 

Ten wyjątkowy smar do masturbacji został opracowany na bazie silikonu z wykorzystaniem wyłącznie bezpiecznych, sprawdzonych składników. Każda partia przechodzi wyśrubowane testy jakości.

 

Lubrykant nie powinien być stosowany z prezerwatywami z lateksu.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.