Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Pjur (GE)

Wspaniały lubrykant silikonowy pjur MAN Extremeglide 250ml został zaprojektowany specjalnie z myślą o Panach, preferujących stosunki analne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by z powodzeniem wykorzystywać go także przy innych okazjach. Jak sama nazwa wskazuje, jego przeznaczenie, to pełne nawilżenie podczas zabaw ekstremalnych. Jego fantastyczne walory sprawiają, że każdy może  wiele zyskać na użytkowaniu tego produktu, a jego cena nie jest wysoka, warto go więc wypróbować. Nie ma sensu zwlekać, już teraz się zdecyduj i kup najlepszy lubrykant do ekstremalnego seksu analnego.

 

Preparat ten, przede wszystkim zapewnia optymalny poślizg. Tworzy na skórze jedwabistą i długo utrzymującą się warstwę, która nie znika, nie wchłania się, ani nie klei. Pozwala to na odbywanie w pełni bezpiecznych oraz satysfakcjonujących stosunków analnych, choć produkt nadaje się też do innego zastosowania, między innymi z wykorzystaniem zabawek erotycznych. Potęguje przyjemność, gdyż posmarowana nim skóra staje się bardziej wrażliwa na bodźce. Rozkosz ze zbliżeń jest więc dużo większa niż do tej pory. Najlepiej będzie jednak przekonać się o tym na własnej skórze.

 

Prócz wyjątkowych właściwości i optymalnego poślizgu, lubrykant na bazie silikonu zapewnia też pełne bezpieczeństwo. Jego specjalnie dobrane składniki sprawiają, że nie powoduje żadnego dyskomfortu, ani nie wpływa negatywnie na kondycję skóry, nawet przy bardzo częstym stosowaniu i w przypadku osób, które mają tendencje do infekcji. Stanowi zatem idealny wybór dla wymagających konsumentów, nie tylko mężczyzn, którzy chcą mieć pewność, że stawiają na produkt, jaki zaspokoi wszystkie ich oczekiwania. Ekonomiczne opakowanie wystarcza na długi czas, a jednocześnie ma przystępną cenę.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.