Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: So Sexual

Intymne żele poślizgowe na bazie silikonu są świetnym wyborem dla osób, które nie przepadają za żelami na bazie wody ze względu na ich krótki czas wysychania. Żel silikonowy pozwala na dużo dłuższe korzystanie z jego funkcjonalności i tak jest też w tym przypadku. SILK SoSexual - Silikonowy żel poślizgowy - 150ml to znakomity produkt dla wymagających osób, chcących dla siebie najwyższej jakości doznań, a cena zakupu musi być rozsądna.

Lubrykant ten przede wszystkim tworzy niezwykle przyjemną w odbiorze warstwę na skórze, która pozostaje na miejscu długi czas. Sprawia to, że nie trzeba ponawiać aplikacji, nawet gdy stosunki są dość długie. Preparat znakomicie nadaje się do stosowania podczas różnego rodzaju zabaw, także analnych, gdyż świetnie chroni przed powstawaniem otarć, minimalizując tym samym ryzyko infekcji.

Poza znakomitym działaniem nawilżającym, produkt zwiększa też wrażliwość skóry na bodźce dotykowe. Sprawia również, że posmarowana nim skóra staje się bardzo przyjemna w dotyku, co wydatnie powiększa przyjemność podczas intymnych pieszczot czy stosunków. Dodatkowo może ją zwiększać fakt, iż produkt ten ma bardzo przyjemny zapach. Pobudza on zmysły i sprawia, że podniecenie staje się jeszcze większe. Na uwagę zasługuje także bardzo dobra wydajność tego produktu, który wystarcza na długi czas, nawet przy częstym stosowaniu.

Żel ten wyróżnia się bardzo wysoką jakością, co wydatnie przekłada się na jego walory użytkowe. Jego gęsta konsystencja ułatwia aplikację, a także sprawia, że nie trzeba używać go w dużej ilości.

Produkt nie wysycha, nie klei się i nie pozostawia trudnych do usunięcia śladów. Jednocześnie długo pozostaje na swoim miejscu, nawet gdy jest poddany działaniu wody, można zatem korzystać z niego podczas zabaw w wannie czy pod prysznicem.

Stosując go, można wiele zyskać, gdyż dobre nawilżenie gwarantuje wspaniałe doznania oraz przyczynia się do skutecznej ochrony przed otarciami. Można zatem polecić go między innymi kobietom po menopauzie, które mają problem z niedostatecznym naturalnym nawilżeniem, przez co nieraz unikają zbliżeń, gdyż nie są one dla nich przyjemne.

Żel silikonowy jest też znakomitym wyborem dla amatorów analnej przyjemności, szczególnie podczas pierwszych stosunków tego rodzaju. Niedostateczne nawilżenie może zrazić do podejmowania tego rodzaju praktyk, dlatego warto mieć taki produkt w swoich zbiorach i korzystać z niego tak często, jak zachodzi potrzeba. Jego łagodny i bezpieczny dla skóry skład sprawia, że można z niego korzystać bez obaw o podrażnienie skóry czy jej uszkodzenie.

Czyni go to niezwykle chętnie wybieranym produktem tego rodzaju, zwłaszcza że jest bardzo wydajny, a jednocześnie ma niską cenę. W naszym sklepie żel ten cieszy się szczególną popularnością.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.