Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Seks to feeria doznań i przyjemności, którym chcemy się oddać bez żadnych przeszkód. Aby móc cieszyć się pełnym wachlarzem możliwości, jakie daje bliskość cielesna, musimy zadbać również o komfort i bezpieczeństwo w trakcie współżycia. Smar do masturbacji sprawi, że zarówno namiętny stosunek, jak i erotyczne zabawy w samotności staną się źródłem czystej przyjemności. Nasz sklep gwarantuje pełną satysfakcję.

Swiss Navy Original Grease jest lubrykantem w formie wygodnego w użyciu smaru. Konsystencja produktu sprawia, że nawet najbardziej nieokiełznane zabawy są elektryzująco przyjemne i w pełni płynne. Z tym smarem można zapomnieć o jakichkolwiek oporach. Dosłownie i w przenośni, zaś jego cena skłoni do zakupu nawet najbardzie sceptycznych.

Smar do masturbacji to niesamowity komfort płynący z jego używania. Wygoda stosowania sprawi, że będziesz sięgać po pudełeczko ze smarem za każdym razem, gdy zapragniesz mocnych łóżkowych wrażeń i ostrego seksu.

Przed pierwszym zastosowaniem lubrykantu warto jednak nanieść odrobinę produktu na skórę, by upewnić się, że nie wystąpią reakcje alergiczne.

Smar do masturbacji to produkt dedykowany parom, które lubią naprawdę mocne doznania. Z tym produktem nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo w trakcie najostrzejszych nawet zabaw. Lubrykant zapewnia komfort, nie wysycha, zabezpiecza delikatną skórę w okolicach miejsc intymnych przed otarciami. Wystarczy tylko po niego sięgnąć i można pozwolić dać się ponieść wyobraźni. W tym celu kup już teraz.

   
Na uwagę zasługuje także opakowanie produktu, które jest estetyczne i dyskretne.

Jeśli uważasz, że rozkoszy i komfortu nie da się kupić — sięgnij po smar do masturbacji! 

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.