Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Swiss Navy ANAL lubrykant - 118 ml to wysokiej jakości produkt, skonstruowany na bazie silikonu i wyciągu z goździków. Szczególnie ten ostatni składnik nie jest zbyt powszechnie wykorzystywany we wszelkiego rodzaju lubrykantach. A szkoda, bowiem wyciąg z goździków odznacza się silnymi właściwościami znieczulającymi oraz łagodzącymi, co dość znacząco wpływa na uczynienie stosunku seksualnego bardziej zmysłowym i delikatnym, co obojgu partnerom daje nieznaną dotąd przyjemność, cena za którą jest wyjątkowo niska.

 

Nasz sklep przypomina, że lubrykant silikonowy Swiss Navy ANAL nie może być stosowany z silikonowymi zabawkami erotycznymi. Bez przeszkód natomiast, może być łączony z prezerwatywami. Lubrykant Swiss Navy ANAL będzie nieocenionym wsparciem przy osiąganiu maksymalnej satysfakcji z odbywania aktów płciowych. Ogromną zaletą lubrykantu jest to, że nie wchłania się, a co za tym idzie, pozwala znacznie dłużej cieszyć się przyjemnością ze zbliżenia. Dodatkowym atutem lubrykantu jest również jego bezwonność. Ponadto lubrykant silikonowy chroni intymne miejsca przed otarciami powstałymi w czasie stosunku, co jeszcze bardziej zwiększa przyjemność i komfort ze współżycia. Nie zastanawiaj się zbyt długo i kup teraz rozwiązanie swoich problemów.

 

Produkt posiada zbilansowane pH, dzięki czemu nadaje się do codziennego stosowania (nawet kilkukrotnie w ciągu jednego dnia).

 

Swiss Navy ANAL lubrykant umieszczony został w bardzo wygodnym i higienicznym opakowaniu z pompką, dzięki czemu dozowanie lubrykantu jest niezwykle proste i precyzyjne.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2019-08-30 11:09:10 - Damian

Nadaje długotrwały efekt nawilżenia i poślizgu. Bardzo wydajny bo wystarcza jedno dozowanie. W składzie posiada olej z goździków który ma właściwości znieczulające, gwarantuje niezwykłe doznania bez obawy o otarcia czy odczucie bólu. Produkt pierwszej klasy godny polecenia każdemu.