Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: SWISS NAVY

Nawilżający żel analny Swiss Navy 237ml na bazie silikonu to najlepszy wybór dla osób, które chcą czuć się komfortowo podczas zbliżeń analnych. Do tego rodzaju stosunków żele nawilżające są niezbędne, przy czym najlepiej jest kupować produkty specjalnie dedykowane do tego rodzaju zabaw. Dlaczego?

Odbyt jest szczególnie wrażliwy i podatny na uszkodzenia. Żele na bazie wody zostaną więc szybko wchłonięte i nie zapewnią odpowiedniego poślizgu, a to może skutkować brakiem komfortu i bolesnymi oraz stwarzającymi ryzyko infekcji - otarciami.

Silikonowy żel analny Swiss Navy zupełnie niweluje takie ryzyko. Zapewnia idealny poślizg, który sprawia, że stosunki analne są jeszcze bardziej przyjemne. Poza tym zawarty w nim ekstrakt z goździka działa lekko znieczulająco, co będzie świetnym udogodnieniem dla osób, które boją się takich zbliżeń. Zastosowanie produktu pozwala pozbyć się obaw i zagwarantować sobie wyłącznie przyjemność.

Żel silikonowy gwarantuje jedwabistą i bardzo przyjemną warstwę, która pozostaje na miejscu długi czas. Nie wchłania się, a także nie klei i nie zostawia nieestetycznych, trudnych do usunięcia śladów. Czyni go to produktem wysokiej jakości, odpowiednim dla wymagających osób. Bardzo satysfakcjonująca jest także jego doskonała wydajność, która powoduje, że nawet przy częstym stosowaniu produkt ten wystarcza na długi czas. Warto go wybrać także ze względu na to, że jego cena w ofercie sklepu jest szczególnie przystępna, co na pewno doceni każdy.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.