Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: ruf

Każdy z mężczyzn marzy o tym, aby uwodzić kobiety, a wśród znajomych błyszczeć dowcipem i spontanicznością. Rozwiązaniem dla tych, którzy chcą podnieść swoje walory towarzyskie jest regularne stosowanie feromonów. Są to związki oddziałujące na podświadomość otaczających nas osób. Dzięki nim każdy mężczyzna zyska większą pewność siebie, a jego znajomi (obu płci) będą go darzyć zdecydowanie większym szacunkiem.

 

Zwiększona pewność siebie w każdej sytuacji
Pherospray to feromony zapachowe, które dodadzą pewności siebie nie tylko w czasie flirtowania z kobietami. Warto ich używać również podczas codziennych, stresogennych sytuacji. Są idealnym rozwiązaniem na ważne spotkanie biznesowe, rozmowę kwalifikacyjną czy publiczne wystąpienie. Nie tylko dadzą wsparcie psychiczne mężczyźnie, który je stosuje. Wzmogą również korzystne wrażenie, odnoszone przez otaczające go osoby. Niewielkie opakowanie feromonów sprawia, że stają się nieodłączną częścią codziennego wyposażenia, jak klucze czy portfel. Można włożyć je do kieszeni spodni, gdzie nie będą się wyróżniać i sięgnąć po nie w momencie, kiedy będą najbardziej potrzebne. To również rozwiązanie dla tych, którzy na własnej skórze chcą się przekonać, że feromony mogą odmienić ich życie na lepsze.

 

Uwodzicielski, męski zapach
Feromony dla mężczyzn połączone zostały ze starannie zaprojektowanym zapachem. Użyte do jego skomponowania składniki sprawiają, że jest on zdecydowanie męski, a jednocześnie idealnie dopasowuje się do naturalnego zapachu skóry. To niezwykłe połączenie stanie się nieodpartą pokusą dla każdej kobiety i zwiększy naturalny, męski urok. Dodatkową zaletą feromonów jest to, że można ich używać dokładnie tak samo jak klasycznych perfum. Najlepiej aplikować je w miejscach najmocniej ukrwionych, takich jak skóra za uszami, szyja, nadgarstki, czy zgięcia łokci. Dzięki temu, zapach będzie znacznie lepiej wyczuwalny, a jego trwałość na skórze wydłuży się.

 

Gdzie kupić feromony?

Sklep Świat Doznań to miejsce, w którym kupisz wszystkie najskuteczniejsze feromony dostępne na rynku, w dobrej cenie i bez obaw o jakość czy pochodzenie produktu.

 

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    15