Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: cobeco

Zaskocz swoją osobą, kup Pheromen Eau De Toilette 15ml, a na pewno nie będziesz zawiedziony. Nasz sklep poleca!

 

Feromony męskie ostatnimi czasy cieszą się sporym zainteresowaniem. Za ich pomocą można zachęcić do kontaktu płeć przeciwną i wzbudzić szacunek u drugiej. To szczególnie istotne dla osób, które z natury są nieśmiałe i boją się nawiązywać nowych relacji. Spośród wielu produktów warto zwrócić uwagę na Pheromen Eau De Toilette 15ml, ponieważ produkt wyróżnia niska cena i zadowolone opinie użytkowników.

 

Pheromen Eau De Toilette 15ml to męskie feromony z perfumami. Na uwagę zasługuje wzornictwo butelki, która przedstawia umięśniony tors mężczyzny. Produkt ten zaskakuje bardzo przyjemnym zapachem, dlatego sprawdzi się nie tylko na wieczorny flirt, ale też codzienne chwile w pracy etc.

 

Jak działają feromony?

Te lotne substancje biorą czynny udział w okresie godowym wielu zwierząt. Dzięki nim samiec odnajduje i zwabia samicę. U ludzi naturalne feromony nie zaskakują działaniem, jednak naukowcy stworzyli wyjątkowe syntetyki. Jednym z nich jest Pheromen Eau De Toilette 15ml.

 

Feromony dla mężczyzn są umieszczone w 15 mililitrowej buteleczce. To świetny pomysł na początek zabawy z feromonami.

 

Jak stosować feromony?

Perfumy z feromonami używa się podobnie, jak zwyczajne pachnidła. Spryskać więc można nadgarstki, okolice szyi, górną część torsu. Zaleca się około 2-3 psiknięcia. Nie należy przesadzać z ilością zastosowanego specyfiku, ponieważ feromony męskie używane niewłaściwie mogą odrzucić innych, zamiast zachęcić do kontaktu.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    15

DRUGSTORE

  • Nazwa modelu: 

    Pheromen Eau De Toilette15ml