Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Next Allure & More Vert for men - feromony zapachowe dla mężczyzn, którzy cenią sobie spontaniczność i kochają każdą chwilę swojego życia!

Każdemu jest miło, kiedy inni go doceniają. Łatwiej wtedy o pewność siebie i dobry nastrój, które bez wątpienia są atutami torującymi drogę do potencjalnego sukcesu.

Wykorzystaj fakt, że teraz możesz każdego dnia wstawać z łóżka prawą nogą. Zarażaj innych ludzi optymizmem i z entuzjazmem witaj poranek.

Masz niepowtarzalną szansę zostać uwielbianą przez wszystkich duszą towarzystwa. Korzystaj z życia i obserwuj, jak wszyscy wokół chcą z Tobą pogadać, pożartować i spędzić trochę czasu. Od tej chwili możesz przeprowadzić rewolucję w swoim życiu zawodowym, powalczyć o awans i pokazać reszcie, jak ogromny potencjał w Tobie drzemie.

Przede wszystkim jednak, flirtuj, podrywaj i rozkochuj. Od teraz kobiety będą oczarowane Twoją energią i błyskotliwością. Sam decyduj, które z nich zasługują na to, żeby znaleźć się w Twojej sypialni.

Tylko od Ciebie zależy, czy wykorzystasz rosnące zainteresowanie ze strony kobiet. Z pewnością zwrócą na Ciebie uwagę, kiedy feromony zapachowe Miyoshi Miyagi Next Allure & More Vert zadziałają niczym niewidzialny afrodyzjak. Wpłyń na podświadomość innych ludzi i daj sobie szansę na kompleksową poprawę wielu aspektów życia.

Kompozycja zapachowa tego produktu to gwarancja świeżości i energetyzmu.

  • pubudzenie
    • zielone jabłko, likier Monzana Verde, owoc macluri, tuja
  • harmonia
    • cedr, jaśmin, sosna syberyjska
  • stabilizacja
    • paczula, wetyweria, białe piżmo

Pojemność: 30 ml    
Stężenie formuły feromonów: 1.39/ml
 

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...