Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: hot

Man Pheromonparfum Twilight 50ml to niepowtarzalne, zapachowe feromony dla mężczyzn. Niespotykana dotąd na rynku kompozycja perfum z feromonami, których cena jest warta poniesienia.

 

Twilight - nocne polowanie czas zacząć
Pheromonparfum to feromony dla mężczyzn w postaci perfum. A co to dokładnie oznacza? Feromony to lotne związki chemiczne, które wydziela każdy z nas. We wzmożonej ilości mogą one stymulować niektóre obszary mózgu, które odpowiadają za postrzeganie innych ludzi; ich atrakcyjność, wzbudzają zainteresowanie. Feromony to swego rodzaju sprytne wabiki seksualne.

 

Feromony dla mężczyzn zawarte w tych perfumach, to nie tylko najważniejsze męskie feromony, ale również najsilniej oddziałujące na innych. Jeśli chcesz poszerzyć swoje horyzonty w kontaktach z innymi (nie tylko z płcią piękną) Pheromonparfum to preparat stworzony z myślą o Tobie, więc nie wahaj się i sprawdź jego działanie już teraz.

 

Feromony dla mężczyzn zniewalają zmysły wszystkich wokół. Sprawiają, że kobiety czują się pobudzone, rozpalają ich ciała i igrają z wyobraźnią. Po zastosowaniu tych perfum nie będziesz mógł się odgonić od kobiet. Wszystkie będą posyłać Ci te pożądliwe spojrzenia, pragnąc czegoś więcej niż odrobiny Twojej uwagi, czy uśmiechu. Staniesz się Panem chwili i to Ty będziesz dyktował warunki.

 

Pheromonparfum to perfumy z feromonami, dzięki którym porzucisz swoją nieśmiałość na rzecz przebojowości i towarzyskości - otworzysz się na ludzi i staniesz się prawdziwą duszą towarzystwa. Nie tylko łatwiej będzie Ci zawierać nowe, ciekawe znajomości, ale i poprawisz te, już wcześniej zawarte.

 

Jeśli jesteś nocnym łowcą kobiecych serc i ciał - kup Pheromonparfum. Te zniewalające feromony rozpalą ogień namiętności w Twojej sypialni. Twoja druga połówka na pewno doceni tę nutkę dominacji i męskości jaką ją uraczysz podczas wielu niezapomnianych chwil, spędzonych razem i to nie tylko w łóżku. Spraw, by Twoja partnerka, lub partner nie mogli doczekać się więcej, zadziwiaj ich swoją witalnością i energią, jaką niosą ze sobą feromony dla mężczyzn.

 

Prawdziwie męski zapach
Pheromonparfum dla mężczyzn to nie tylko wysokiej klasy feromony, ale również niepowtarzalna nuta zapachowa, która będzie dodatkowym atutem w kontaktach z innymi. Wystarczy, że rozpylisz perfumy w najbardziej strategicznych miejscach, takich jak: przeguby nadgarstków, zgięcia łokci, kark, szyja, czy klatka piersiowa - ponieważ są to miejsca o podwyższonej temperaturze; perfumy będą dłużej się utrzymywać. By działanie Pheromonparfum było całkowite, nasz sklep zaleca nie stosować wcześniej innych preparatów o silnym zapachu, dezodorantów, czy innych tego typu produktów, które mogłyby zablokować działanie feromonów.

 

Nuta zapachowa: Świeży korzenny zapach z imbirem, cytryną, mahoniem, paczulą i wetiwerią

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    50