Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Każdy mężczyzna marzy o tym, aby zapewnić sobie jak największe powodzenie u kobiet, a także szacunek u przedstawicieli tej samej płci. Dzięki feromonom męskim jest to możliwe bez większego wysiłku. Warto więc sięgnąć po produkt najwyższej jakości, a kupując w naszym sklepie masz taką gwarancję.

 

Co to są feromony? Czy to naturalne substancje?
Feromony zawarte w produkcie PheroStrong Fragrance Free, to naturalne substancje, występujące również w zapachu każdego człowieka. Dzięki temu po dotarciu do otaczających osób, zostają rozpoznane oraz wywołują określony, bardzo pożądany efekt.

 

U płci przeciwnej podświadomie zwiększają ochotę na seks, jednocześnie wpływając dodatnio na postrzeganie mężczyzny, który ich używa. Natomiast inni mężczyźni zaczynają traktować go jako naturalnego przywódcę grupy, którego należy obdarzać większym szacunkiem.

 

Dzięki swoim właściwościom koncentrat feromonów PheroStrong sprawdza się idealnie w każdej sytuacji. Można je stosować podczas wieczornych wypadów do klubu z kolegami, a ale również w codziennych stresowych sytuacjach. Szczególnie polecane są dla mężczyzn, których praca polega na spotykaniu się z innymi ludźmi, rozmawianiu z nimi i przekonywaniu do swoich racji.

 

Połączenie dopasowane do upodobań
W przeciwieństwie do innych, obecnych na runku produktów - koncentrat feromonów PheroStrong - nie posiada żadnego zapachu.

 

Producent zdecydował się na to, wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientów.

 

Dzięki temu, feromony męskie można stosować w połączeniu z ulubionymi perfumami. Daje to również możliwość stosowania ich z różnymi zapachami, w zależności od upodobań i sytuacji.

 

Dodatkowo, koncentrat feromonów jest zdecydowanie bardziej wydajną formą. Już niewielka ich ilość dodana do własnych perfum wykazuje pożądane oddziaływanie na otoczenie. Zapewniamy, że cena PheroStrong Fragrance Free jest niezwykle atrakcyjna w porównaniu do korzyści jakie możesz dzięki nim odnieść.

 

Dzięki temu, niewielka buteleczka starczy na bardzo długi okres czasu użytkowania.

 

A jeśli zastanawiasz się jakie i gdzie feromony kupić, to w naszym sklepie otrzymasz fachową pomoc.

 

Feromony zawarte w formule:

  • Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol) – związek o zapachu piżma lub drzewa sandałowego. Nadaje młodzieńczą witalność i spełnia rolę atraktanta seksualnego wobec kobiet i repelenta wobec innych mężczyzn
  • Androstenon (5α-androst-16-en-3-on) – jego zapach jest porównywany do rozcieńczonego zapachu wanilii. Uznawany za feromon agresji i dominacji.
  • Androsteron (5α-androstan-3α-ol-17-on) – uznawany za środek dopingujący (powoduje przyrost masy mięśniowej), warunkujący dominację, autorytet wśród innych mężczyzn oraz katalizator działania pozostałych substancji.
  • Androstadienon, womeroferyna (5α-androst-4,16-dien-3-on) – jest najlepiej zbadanym feromonem z grupy androstenów. W niskich stężeniach jest praktycznie bezwonny. Badania aktywności mózgu potwierdzają, że za jego percepcję odpowiadają inne obszary niż te odpowiedzialne za węch.

 

Opakowanie: 7,5 ml

 

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstenol, Androstenon, Androsteron, Androstadienon

  • Pojemność (w ml): 

    7,5