Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: NU LIFE (Pheromax)

Pheromax Oxytrust 14ml - bezwonne feromony dla mężczyzn to produkt, który stanowi najlepsze źródło pewności siebie.

 

Dzięki niemu można poczuć się świadomym własnych zalet oraz uroku. Feromony działają na całe otoczenie. Tworzą wokół nas niesamowitą aurę, która diametralnie odmienia percepcję otoczenia. Wystarczy niewielka ilość produktu, abyśmy zaczęli być postrzegani, jako osoby dominujące. To od nas będzie zależeć, jak będzie odbierać nas otoczenie. Feromony to doskonały sposób na to, aby z osoby nieśmiałej stać się duszą towarzystwa.

 

Oczywiście to nie sam produkt nas zmienia. On jedynie zmienia naszą osobę w oczach innych osób. To właśnie to, dodaje nam siły oraz motywacji do działania. Z każdym dniem coraz bardziej wierzymy w swoje możliwości. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli tylko wiemy, jak po nie sięgnąć. Wszystko jest w naszych rękach, a bezzapachowe feromony otwierają przez nami nowe drogi. Możemy zdobywać nie tylko kobiety.

 

Męstwo i zdecydowanie to klucz do tego, aby osiągnąć sukces na każdej płaszczyźnie. Dobrze mieć je pod ręką podczas negocjacji biznesowych, egzaminów ustnych, czy też rozmowach kwalifikacyjnych. Warto również stosować je w pracy, gdy chcemy osiągnąć przewagę nad współpracownikami. Z pewnością bardzo szybko zostaniemy dostrzeżeni przez naszych przełożonych, co może skutkować premią, czy też awansem. Dzięki feromonom lepiej możemy kontrolować nasze życie.

 

Koncentrat feromonów Pheromax Oxytrust to aż 0,035% stężenie feromonów. W porównaniu z innymi produktami z tej kategorii, jest to bardzo wysoki wynik. Oksytocyna zawarta w składzie wzbudza w drugiej osobie zaufanie. Bardzo szybko staniemy się więc osobą godną naśladowania, która zyska sympatię towarzystwa. Nawet najbardziej atrakcyjne kobiety będą konkurować o nasze względy. Inni mężczyźni będą odczuwać zazdrość, jednak respekt wobec nas będzie hamował ich przez konkurowaniem z nami. Nie trzeba być przystojnym, aby swoją osobowością zachęcać kobiety do kontaktu. Wystarczy mieć w sobie "to coś", co dają nam feromony. Płeć przeciwna będzie uwielbiać nasze towarzystwo. Chyba każdy zna mężczyznę, który zawsze otacza się wianuszkiem kobiet. Zwykle przez naszą głowę przechodzi myśl "co ma on, czego nie mam ja?". Używając tych bezwonnych feromonów, to my będziemy dla innych wielką niewiadomą. W końcu wyjdziemy z cienia konkurencji i staniemy na pierwszym planie.

 

Jak stosować feromony?

 

Pheromax Oxytrust to produkt bezwonny, który możemy łączyć z innymi zapachami. Wystarczy jedna aplikacja, aby zafundować sobie optymalną ilość produktu. Pamiętajmy, że zbyt duża ilość feromonów może przynieść odwrotny skutek. Produkt najlepiej aplikować na szyję, nadgarstki, czy też ubranie. Wysokie stężenie feromonów w składzie przekłada się na wydajność buteleczki. Nawet niewielka pojemność wystarczy nam na bardzo długo. Dobrze jest mieć feromony zawsze przy sobie. Z uwagi na to, że nie mają one zapachu możemy szybko zaaplikować je w dowolnym miejscu.

 

Jak działają feromony zawarte w formule:

 

  • Androstenol - ludzie stają się rozmowni, chętni do nawiązywania niezobowiązujących kontaktów i skorzy do wsłuchania sie w to, co masz do powiedzenia.
  • Androstenon - feromon prawdziwego samca alfa. Całe Twoje otoczenie natychmiast odczuje Twoją dominację.
  • Androstadienon - kobiety pod jego wpływem czują się bezpiecznie i komfortowo, a przy tym bardziej rozwiąźle i nieskrępowanie.
  • Oksytocyna – dzięki niej osoby w pobliżu niemal natychmiast poczują z Tobą bliskość.

 

Jakie feromony kupić?

 

Jeśli stoisz przed tym pytaniem i już do nas trafiłeś, to nie mogłeś wybrać lepiej. Sklep Świat Doznań to wieloletnie doświadczenie w dystrybucji feromonów i dlatego kupując masz gwarancję oryginalności produktu, jego wysokiej jakości i najniższej ceny. Chętnie pomożemy Ci dobrać produkt idealny do Twoich celów.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstenol, Androstenon, Androstadienon, Oksytocyna

  • Pojemność (w ml): 

    14