Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: P6

P6 - klasyczny koncentrat feromonów dla mężczyzn, dzięki którym możesz być silny i dominujący

Sekret P6 tkwi w formule opartej na Androsteronie. Według badań to właśnie ilość tego związku wpływa na odbieranie faceta jako męskiego, a osoby homoseksualne wytwarzają go mniej od heteroseksualnych.

Obecny w P6 Androsteron jest odpowiedzialny za emitowanie sygnałów siły i dominacji, nie dopuszczając do zaistnienia efektu agresji. Dzięki unikalnym właściwościom tego produktu, mężczyzna używający P6 nie sprawia wrażenia nachalnego i agresywnego samca alfa, a dobrego, opiekuńczego i wartościowego faceta. W innych mężczyznach wzbudzisz szacunek i podziw.

Kompleksowe właściwości P6 czynią z tych bezwonnych feromonów dla mężczyzn produkt idealny dla ludzi sukcesu. Efekty wynikające z ich stosowania nie polegają tylko na zwielokrotnieniu umiejętności w dziedzinie uwodzenia i podrywu - dzięki P6 możesz czuć się mocny na każdej płaszczyźnie swojego życia. Masz szansę być duszą towarzystwa i prawdziwym macho, a w pracy sprawić, że inni zaczną Cię odbierać jako charyzmatycznego kandydata na potencjalnego lidera z wachlarzem cech charakterystycznych dla przywódcy.

Dzięki niezwykłym właściwościom P6 już teraz możesz sprawić, że ludzie będą Cię bardziej szanować i podziwiać, a zainteresowanie Twoją osobą znacząco wzrośnie. Pora zostać mężczyzną sukcesu, który sam decyduje w jaki sposób wykorzystać ilość spragnionych Twojej siły kobiecych spojrzeń pełnych namiętności. Bądź męski i godny zaufania jednocześnie.

Sposób użycia:
To rewelacyjne feromony bezzapachowe dla mężczyzn, którym marzy się wizerunek sprawnego i pewnego siebie przedsiębiorcy i biznesmena.

Jednorazowo 1-2 aplikacje, można stosować na co dzień, aby zwiększyć swoje szanse na sukces w różnych sytuacjach. Najlepiej w okolice szyi, skroni, klatki piersiowej, nadgarstków oraz przegubów łokciowych.

Opakowanie: 25 ml

Dozownik: atomizer
Aplikowana doza płynu: 74 ml
Zapach: produkt jest bezwonny
Zawartość feromonów: Androsteron o czystości 98.1% 

Na naszym blogu znajduje się interesujący wpis dotyczący feromonów, który powinien pomóc znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Napisz opinię
2016-01-14 19:53:08 - Lucek

Żel pod prysznic z feromonami jest przeznaczony praktycznie do codziennego użytku. Zawiera on składniki myjące, ładnie pachnie, ale feromony akurat są tutaj niewyczuwalne, co można uznać za plus.

2016-01-24 13:47:09 - Lucek

Żel pod prysznic z feromonami jest przeznaczony praktycznie do codziennego użytku. Zawiera on składniki myjące, ładnie pachnie, ale feromony akurat są tutaj niewyczuwalne, co można uznać za plus.

2016-08-18 11:01:44 - Michał

Coś nowego. Coś fantastycznego. Coś, co warto polecić.

2017-01-23 18:11:14 - Teodor

Bardzo fajny produkt, a feromony to hit ostatnich lat. Choć to podobno powrót do korzeni ludzkości.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...