Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: LaCroy Chemicals

NPA TOUCH 12ml - feromony dla mężczyzn

 

Nowość w świecie perfumerii, która podbija rynek polski jest obecnie bardzo popularna i chętnie kupowana przez wielu mężczyzn. Mówimy tu o najnowszej wersji NPA koncentrat feromonów dla mężczyzn.

 

NPA TOUCH
Te niesamowite feromony pozwalają osiągać szczyt marzeń, pozwalają nieśmiałemu chłopakowi poznać drugą połówkę - na imprezie, na pokazie, w klubie, czy w pracy.
Każdy dojrzały mężczyzna lub młody chłopak, pragnie zwracać na siebie uwagę płci przeciwnej. Każdy chce być lubiany, otoczony wianuszkiem kobiet, adorowany i rozrywany. Właśnie w tym celu stworzone zostały te feromony, skomponowane przez fachowców i chemików. Lata doświadczeń, prób i błędów, poskutkowały wynalezieniem produktu o tych niesamowitych właściwościach.
 

 

Bezwonne feromony  NPA, dostępne są już  w wersji z atomizerem. Wystarczy jedno, szybkie psiknięcie, a substancja rozejdzie się po naszym ciele. Właściwości feromonów będą trzymały dość długo i pozytywnie  oddziaływały na płeć przeciwną.

 

Opakowanie zawiera 12 ml i jest dostępne w niebanalnym, szklanym flakonie z atomizerem. Zawartość wystarcza na 80 aplikacji, 1 kropla takiej aplikacji odpowiada standardowej kropli NPA.
Skład jest ściśle strzeżony przez znanego na całym świecie producenta, ze względów oczywistych. Dokładne właściwości nie powinny wejść w ręce konkurencji. To tajemnica producenta, a jak wiadomo, każdy szanujący się wynalazca dba o dobre imię i przestrzega zasad tajności własnego produktu.
Samo opakowanie też jest inspirujące, oryginalne i wyjątkowe. Producentem jest firma LaCroy Chemicals, a nasz sklep od lat współpracuje z ich oficjalnym dystrybutorem.

 

Na przykładzie jednego z klientów, możemy ocenić efekty stosowania tego feromonu.
Czterdziestoletni Pan Robert, był starym kawalerem, który przez całe swoje dotychczasowe życie nie mógł znaleźć partnerki. Pomagała rodzina, znajomi, a nawet zapomniane już swatki.
Był zły na cały świat, niepocieszony dotychczasowym życiem, które wielce odbiegało od życia jego kolegów, gdzie niemal każdy miał założoną rodzinę lub wymieniał partnerki, niczym rękawiczki.

 

Jednak pewnego dnia bez niczyjej podpowiedzi, przeglądając strony internetowe, sam trafił na produkty NPA i po ich zakupie jego losy zmieniły się radykalnie.
To niesamowite, jak zadziałał ten feromon i jak odmienił jego życie. Wszędzie tam, gdzie się pojawiał, po użyciu tego magicznego specyfiku, traktowany był przez kobiety jak książę z bajki, wyjątkowy maczo. Oczywiście poznał swoją wybrankę po spryskaniu się tymi feromonami,  lecz nie na żadnej imprezie, nie na tańcach, czy dyskotece, a...na poczcie. Do dziś żyje z tą kobietą czując się wyjątkowo pewnie, jest kochany i co było niemożliwe - też kocha. Pan Robert już wie jaka jest cena totalnego sukcesu. Możesz się dowiedzieć i Ty. Kup już teraz nowe NPA Touch i spełniaj marzenia.

 

Produkt ten również możemy wykorzystać jako formę wspaniałego prezentu, dla znajomych, którzy są samotni, niespełnieni, którzy poszukują drugiej połówki. Na pewno wykażemy się wtedy oryginalnością i dobrym wyczuciem.
Taki prezent może tylko pomóc osobie samotnej, odizolowanej i pragnącej miłości.
Dobrze, że są na rynku takie produkty, które pomagają, a przy tym odświeżają nie tylko nasze ciała, ale też i umysły. NPA Touch to też doskonała odpowiedź jakie feromony kupić na początek.

 

Specyfikacja:

 • Opakowanie: 12ml szklany flakon z atomizerem
 • Zawartość feromonów: 2mg
 • Stężenie: 0.17 mg/ml
 • Wydajność: 80 aplikacji
 • Aplikowana doza płynu: 150mcl / 1 psiknięcie
 • Ilość feromonów w 1 aplikacji: 25mcg (odpowiada 1 kropli standardowego NPA)
 • Skład NPA Touch Man: Androstenon oraz dwie strzeżone przez producenta substancje.
 • Producent: LaCroy Chemicals, Republika Południowej Afryki.

 

Feromony zawarte w formule:

 • Androstenon - zapach jednostki dominującej, odbierany przez obie płci. Feromon występujący w wysokich stężeniach u mężczyzn silnych, zdrowych i zdecydowanych.
 • Dwie chronione patentem substancje aktywne

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

 • Feromony zawarte w formule: 

  Androstenon

 • Pojemność (w ml): 

  12