Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Next Pure for men - feromony bezwonne dla mężczyzn, którzy marzą o wizerunku silnego i dominującego samca alfa!

Produkt ten został wyprodukowany z myślą o mężczyznach, którzy pragną korzystać z niepowtarzalnych właściwości feromonów, nie rezygnując przy tym ze swoich ulubionych perfum.

Dzięki Miyoshi Miyagi Next Pure for men każdy mężczyzna może zwielokrotnić swoje szanse na udany podryw, flirtując z większą liczbą kobiet i ciesząc się zainteresowaniem z ich strony. Jeśli szukasz zmysłowej i gorącej kochanki, partnerki na całe życie lub chcesz po prostu przypomnieć swojej ukochanej o sobie, trafiłeś na bezzapachowe feromony dla mężczyzn takich, jak Ty!

Bądź silnym i niezłomnym mężczyzną, który przyciąga kobiety bez najmniejszych problemów, intryguje je i wykorzystuje ich fascynację do własnych celów.

Jeżeli chodzi Ci po głowie awans zawodowy, ale masz świadomość, że brakuje Ci pewności siebie, Miyoshi Miyagi Next Pure for men to dla Ciebie idealny sposób na uzupełnienie swojej osobowości o charyzmę. Pokaż zarówno kolegom, jak i rywalom, że to Ty jesteś najlepszym kandydatem na lidera. Niech Twoje zdanie ma większe znaczenie niż dotychczas, a Twoja osoba niech stanie się wzorem i przykładem dla innych.

Do tej pory czułeś, że na imprezach siedzisz w cieniu, a chciałbyś skupić na sobie uwagę innych? Nic prostszego! Miyoshi Miyagi Next Pure for men to feromony bezwonne dla mężczyzn, którzy chcą wyjść przed szereg i przejąć rolę duszy towarzystwa!

Dzięki bezzapachowym właściwościom tego produktu, możesz cieszyć się wyjątkową efektywnością feromonów o optymalnym stężeniu, nie rezygnując z ulubionych perfum!

Pojemność: 15 ml
Aplikator: Atomizer
Stężenie feromonów: 1.67 mg/ml

SPOSÓB UŻYCIA: Zaaplikować w miejsca podobne, co perfumy (m.in. szyja, klatka piersiowa, nadgarstki, skronie, przeguby łokciowe).

 

Nasz sklep to miejsce gdzie możesz kupić feromony i mieć pewność ich najwyższej jakości, w dobrej cenie, bez konieczności wychodzenia z domu.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    15