Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych w ciągu 30 dni: 2
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: hot

Feromony bezzapachowe Hot Man Natural Spray - 50ml

 

Dzięki nim staniesz się zabójczo skutecznym łowcą.

 

Wysokiej klasy, bezzapachowe feromony dla mężczyzn, prosto od renomowanego producenta, austriackiej firmy HOT.

 

HOT Production od wielu lat zajmują się wspomaganiem osób, chcących podnieść swoją atrakcyjność, potrzebujących odrobiny odwagi czy śmiałości, by pozwolić swojemu magnetyzmowi zadziałać. Ich najbardziej rozpoznawalnym produktem są feromony.

 

Co to są feromony?

 

Te naturalne substancje zapachowe są niewidzialnym kanałem komunikacyjnym. Jednoznacznym sygnałem dla wszystkich wokół, kto tu rządzi. Mężczyzna je stosujący zwykle nie jest w stanie się opędzić od kobiet chętnych na flirt, a często też czegoś więcej.

 

Zastosowanie feromonów zapewnia jednak nie tylko zainteresowanie ze strony kobiet, ale również szacunek męskiej części widowni. Wyzwalane pod wpływem feromonów, hormony walki, stanowią jasną informację dla innych mężczyzn. Otrzymanie statusu samca alfa pozwala nie tylko na wybór odpowiedniej dla siebie partnerki, ale także pozbycie się nachalnych przeciwników. Fakt ten ma szczególne znaczenie, w przypadku przebywania w dużych skupiskach ludzi, np. w klubie, na dyskotece czy też podczas uroczystości w zatłoczonej sali bankietowej. Nie odkładaj zakupu na póxniej i już dzisiaj dowiedz się jak niska może być cena Twojego triumfu.

 

Feromony Hot Man Natural Spray to produkt zapewniający sukces na polu uwodzenia. Bezzapachowe feromony działają niczym magnes. Substancje te wyczuwane są przez kobiety pewne siebie, poszukujące wrażeń oraz te kierowane seksualnymi żądzami.

 

Użycie feromonów bezwonnych dla mężczyzn marki Hot jest więc kluczem nie tylko do znalezienia partnerki, ale również skonsumowania znajomości w postaci seksualnych uniesień. Dzięki feromonom Hot Man Natural Spray kolejne wyjście na pewno przyniesie sukces.

 

Jak stosować feromony?

 

Wystarczy kilka kropel rozpylonych na szyję, okolice twarzy, czy nadgarstki (latem sugeruje sie stosowanie feromonów bezpośrednio na ubranie) i możesz być pewien, że podryw zakończy sę spektakularnym sukcesem.

 

Pojemność: 50ml silnie stężonych feromonów

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    50

Zaloguj się
2016-01-14 19:47:17 - Lucas

W perfumach nie ma tak wielkiej dawki feromonów jak w przypadku czystego specyfiku. Obawiałbym się, gdyby faktycznie tak było, bo strasznie dużo ich zużywam i bym się po prostu nie opędził ;-)

2016-01-14 19:53:52 - Genos

Substancje zapachowe są niczym niewidzialna nić, przez którą mogą się porozumiewać między sobą osobnicy dwóch różnych płci. Ja osobiście wolę wydać więcej na feromony, niż wybrać tańszy specyfik. Jestem zadowolony z używanie tych feromonów.

2016-01-23 10:57:53 - Lucas

W perfumach nie ma tak wielkiej dawki feromonów jak w przypadku czystego specyfiku. Obawiałbym się, gdyby faktycznie tak było, bo strasznie dużo ich zużywam i bym się po prostu nie opędził ;-)

2016-01-24 13:46:36 - Genos

Substancje zapachowe są niczym niewidzialna nić, przez którą mogą się porozumiewać między sobą osobnicy dwóch różnych płci. Ja osobiście wolę wydać więcej na feromony, niż wybrać tańszy specyfik. Jestem zadowolony z używanie tych feromonów.

2016-08-11 10:42:20 - Aldo

Świetny dodatek na letni podryw. Stężenie wydaje się bardzo optymalne, a z ilością spraju nie trzeba przesadzać. Działa nawet po umiarkowanym zastosowaniu.

2016-09-19 17:56:56 - Mateo

Nie mają zapachu, więc można je stosować z ulubiony perfumami. Przestrzegam jednak przed nadmiarem, ponieważ w znacznych ilościach feromony mogą wywoływać odmienny od zamierzonego efekt.

2016-09-21 15:07:32 - Jon

Można je polecić wszystkim mężczyznom, którzy mają problem z nawiązaniem kontaktu z kobietami. Jednak nie tylko o relacje damsko-męskie tu chodzi. Feromony bowiem pomagają także w budowaniu respektu u innych facetów.

2017-01-18 14:20:55 - Gregor

Bez zapachu, więc można je łączyć z ulubionymi perfumami. Dla mnie to ważna sprawa i duży plus.

2017-07-12 22:49:05 - Mateusz

To zdecydowanie coś dla prawdziwych mężczyzn. Wydaje się mi iż to idealne dopełnienie samca alfa - ktory wie czego chce, ale dzięki tym feromonom jest dodatkowo bardziej pewny siebie. Polecam zatem panom.