Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: LaCroy Chemicals

Jeżeli:

- jesteś nieśmiały i chcesz z tym skończyć,
- brakuje Ci pewności siebie, przebojowości i swobody w kontaktach międzyludzkich,
- nie potrafisz rozmawiać z kobietami,
- chcesz szybciej zdobywać kobiety,
- czujesz potrzebę poprawienia swojej pozycji społecznej,
- kiepsko idą Ci rozmowy o pracę,
- chcesz dobrze wypaść na zbliżającym się castingu,
- na studiach nikt Cię nie zauważa, a chcesz zostać duszą towarzystwa,
- potrzebujesz czegoś, co wprowadzi do opanowanej przez rutynę sypialni nieco pikanterii,
- szukasz prawdziwej miłości ,
- chcesz stać się bardziej bezpośredni, towarzyski i otwarty, oczekując tego samego wobec innych ludzi,
- odczuwasz potrzebę poprawy swojego nastroju i zwiększenia zadowolenia z własnego życia,

to koncertat feromonów BTB został stworzony z myślą o Tobie!

Te niezwykle poręczne feromony dla mężczyzn, w opakowaniu niewielkich rozmiarów, zagwarantują Ci poprawę kontaktów międzyludzkich w każdej sytuacji. Kup bezwonne feromony BTB i patrz jak niczego nieświadome kobiety tłumnie lgną do Ciebie.

Nieistotne czy jesteś singlem, który chce zwiększyć intensywność swojego życia i przeżyć zmysłową przygodę, czy może marzysz o tym, aby Twoja partnerka zachwyciła się Tobą jak przed laty i znów ujrzała w Tobie swojego herosa - nie mogłeś trafić lepiej, niż do naszego sklepu. Świat Doznań to miejsce w którym doskonale wiemy jak stosować feromony, jak działają feromony i jakie feromony kupić, by ich działanie było optymalne w Twoim przypadku. I chętnie się tą wiedzą podzielimy.

Dzięki dziesięciu mililitrom feromonów wysokiej jakości, możesz diametralnie odmienić swoje życie. Odpowiedz sobie sam - czy jest sens czekać, gdy cena triumfu jest tak niska?Dane techniczne:
Opakowanie: 10ml
Wydajność: około 370 kropel
Aplikowana doza płynu: 27mcl / 1 kroplę
Zawartość feromonów: 4mg
Stężenie: 0,4 mg/ml
Ilość feromonów w 1 kropli: 10.8 mcg

 

Jak działają feromony zawarte w formule:

 

  • Androstenon - niemal natychmiast będziesz w centrum uwagi, jako pewny siebi esamiec alfa, stanowczy i przebojowy. Inni szybko zaakceptują Twoja dominację.
  • Androsteron – feromon podkreślający męskość, wzbudzający respekt u mężczyzn, a u kobiet poczucie bezpieczeństwa.
  • Androstenol - wpływa głównie na zachowanie kobiet. Będą one zdecydowanie bardziej chętne do wejścia z Tobą w jak najbliższy kontakt.
  • Androstadienon - zwiększa napięcie seksualne kobiet. Jego działanie powoduje u nich euforię i chęć przejścia od słów do czynów.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2016-01-14 19:52:30 - Wezuwi

Wcale nie trzeba wylewać całej buteleczki na siebie, żeby zobaczyć jakieś efekty. Tak naprawdę wystarczyła mi tylko jedna kropla. Są warte swojej ceny, polecam.

2016-01-23 10:55:24 - Wezuwi

Wcale nie trzeba wylewać całej buteleczki na siebie, żeby zobaczyć jakieś efekty. Tak naprawdę wystarczyła mi tylko jedna kropla. Są warte swojej ceny, polecam.

2016-08-18 10:59:39 - Lucjusz

O feromonach jest ostatnio coraz głośniej. Warto zatem spróbować zmienić swoje życie. Nieco więcej odwagi przyda się każdemu z nas.