Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: bathmate (uk)

Pompka do powiększania penisa Bathmate Hydromax X30 (czerwona) to innowacyjne akcesorium erotyczne, które umożliwia znaczne zwiększenie rozmiarów członka. Produkt dedykowany jest mężczyznom, których długość penisa nie przekracza 19 cm. Nowoczesna technologia odpowiada za szybkie, skuteczne, a także trwałe rezultaty. Pompka pochodzi od znanego i cenionego producenta, który zdobył uznanie wśród użytkowników na całym świecie. Najlepsze rezultaty można osiągnąć podczas ćwiczeń pod wodą, zarówno w wannie, jak i pod prysznicem. Produkt jest na tyle podręczny, że można zabrać go ze sobą wszędzie. Pewnie i stabilnie leży w dłoni, dzięki czemu nie uszkodzi się podczas eksploatacji. Bezinwazyjna metoda powiększania członka umożliwia jego wydłużenie nawet o 2-7 cm. Wartość ta zależy od indywidualnych predyspozycji. Regularne ćwiczenia są gwarancją widocznych zmian już po kilku tygodniach. Wystarczy poświęcić jedynie 15-20 minut dziennie, aby osiągnąć zadowalające rezultaty. Należy również dodać, że wszelkie zmiany są na stałe. Po przerwaniu lub zrezygnowaniu z dalszych ćwiczeń penis nie powróci do swojego pierwotnego rozmiaru.

Niezawodna pompa do penisa to rozwiązanie wielu problemów. Kompleksy związane ze zbyt małym członkiem osłabiają jakość życia seksualnego. Współżycia nie są tak przyjemne, jak mogłyby być. Myśl o tym, że penis jest za mały, nie pozwala osiągnąć pełne satysfakcji. Wpływa to również negatywnie na relacje z kobietami. Pompka do penisa pozwala nie tylko zwiększyć jego rozmiar, ale również odzyskać pewność siebie. Wiara w swoją męskość dodaje skrzydeł i pozwala osiągnąć wyżyny przyjemności. Seks nabiera niepowtarzalnego charakteru i jest źródłem niczym niezakłóconej radości oraz spełnienia. Produkt wydłuża oraz pogrubia członek, dzięki czemu będzie prezentował się on niezwykle dorodnie. Jest to efekt, który można zaobserwować w wielu filmach dla dorosłych. Żołądź jest wyeksponowany i zachęca swoją okazałością do działania. Regularne treningi z pompką poprawiają również erekcję. Penis we wzwodzie jest znacznie twardszy, niż był dotychczas. Dodatkowo o wiele łatwiej jest utrzymać wzwód. Penis może dumnie prężyć się do góry nawet przez kilka godzin. Zachwyci to absolutnie każdą kobietę.

Pompka do powiększania penisa Bathmate Hydromax X30 poprawia wytrzymałość seksualną. Stosunek może trwać nawet przez całą noc, a co więcej zabawa nie musi kończyć się na jednej rundzie. Zmniejsza się czas regeneracji. Po kilku chwilach od wytrysku członek będzie gotowy do ponownej zabawy. Trenowanie przy użyciu pompki intensyfikuje doznania podczas gry wstępnej oraz penetracji. Nawet najmniejsze pieszczoty mogą doprowadzić do szaleństwa. Warto również dodać, że poprawie ulega również siła orgazmu. Wytrysk można porównać do wybuchu szampana. Produkt zmniejsza ryzyko przedwczesnego wytrysku. Mężczyzna sam może decydować o tym, kiedy nastąpi koniec igraszek. Pompka poprawia również ukrwienie co zmniejsza ryzyko wielu chorób. Wykonana jest z atestowanych, trwałych i bezpiecznych materiałów.


Korzyści:
- niezwykle satysfakcjonujące efekty użycia (długość może zwiększyć się nawet o 7 cm, a grubość o 5 cm),
- skuteczna pomoc w problemach z przedwczesnym wytryskiem,
- oszczędność na tabletkach i interwencjach chirurgicznych,
- regularne stosowanie zapewnia bardzo szybko pożądane efekty,
- siła erekcji już nigdy cię nie zawiedzie (ani twojej partnerki),
- w sypialni staniesz na wysokości zadania,
- większa wrażliwość i zdolność do odczuwania przyjemności przy regularnym użytkowaniu pompki
Bathmath,
- w 100% współgra z organizmem mężczyzny (brak efektów ubocznych stosowania urządzenia),


Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- korpus: poliwęglan
- inne: antyalergiczna guma, stal nierdzewna


b) Wymiary urządzenia oraz waga
- 58mm x 200mm (wnętrze)

- 86mm x 296mm (całe urzadzenie)

- Waga - 250gr

c) Co w opakowaniu?
- pompka wodna Bathmate Hydromax X30 (czerwona)
- instrukcja obsługi.


d) Dostępne kolory
- przezroczysty,
- niebieski,
- czerwony.


e) Inne
- możliwość użycia zarówno w wodzie jak i na powietrzu,
- użytkownicy zalecają stosowanie
Bathmate razem z żelem Penisizer,
-
stymulacja penisa powoduje zwiększenie produkcji ciał jamistych, co prowadzi do poprawy kondycji seksualnej,
- 24 miesiące gwarancji.