Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Niejeden mężczyzna, który nie jest w pełni zadowolony z rozmiarów swojego przyrodzenia, na pewno zastanawiał się nad prostym i skutecznym sposobem na zwiększenie jego wielkości. Na szczęście taka metoda istnieje, co więcej jest ona dostępna niemal na wyciągnięcie ręki - wszystko to za sprawą pompki na penisa Digital Penis Pump marki XLSucker, dostępnej do zakupu na stronie naszego sklepu internetowego. Dzięki sprzętowi wielu mężczyzn ma szansę na osiągnięcie rozmiaru penisa, o jakim marzyli.

 

Digital Penis Pump producenta XLSucker to pompka powiększająca penisa inna niż wszystkie - to niezwykle profesjonalny i wygodny w użyciu sprzęt, który zapewnia konkretne, wyraźne efekty. Dzięki urządzeniu Panowie mają zagwarantowane widoczne zmiany w rozmiarze członka, a także poprawę ukrwienia i związanie z nim dłuższe i znacznie silniejsze wzwody - jedno i drugie z pewnością pozytywnie wpłynie na pożycie seksualne oraz ogólną poprawę samopoczucia. Przed przystąpieniem do użytkowania pompki należy wyposażyć się w dobrej jakości lubrykant, aby zapewnić właściwe nawilżenie. Podciśnienie, które wytwarza się w pompce podczas procesu, powoduje stopniową erekcję i miarowe powiększanie się penisa. Dodana przez producenta XLSucker opcja natychmiastowego spustu powietrza zabezpiecza pompkę i ułatwia jej użytkowanie. Aby efekty były trwałe, czynność należy powtarzać regularnie, najlepiej przez kilkanaście minut - już po niedługim czasie zobaczysz rezultaty zabawy! Materiały użyte do stworzenia pompki Digital Penis Pump są w pełni bezpieczne dla zdrowia użytkowników i nie powodują niepożądanych efektów. 

 

Pompka Digital Penis Pump od producenta XLSucker posiada liczne, pozytywne opinie, które zaliczają ją od jednego z najefektywniejszych i najkorzystniejszych cenowo produktów na powiększenie penisa. Jeśli marzysz o silnych erekcjach oraz bardziej okazałym przyrodzeniu, prezentowane urządzenie jest właśnie dla Ciebie. 

 

Parametry techniczne: 

 • materiał wykonania: TPE oraz ABS; 
 • kolorystyka: przezroczysty; 
 • zasilanie: dwie baterie N SUM5 R1. 

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  19,5

 • dodatkowe informacje: 

  zasilanie - 2 x bateria N SUM5 R1

 • kolor: 

  przeźroczysty

 • materiał: 

  elastomer, ABS

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  5