Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: bathmate (uk)

Bathmate to producent, który wychodzi z nowym, rewolucyjnym urządzeniem Hydromax 5. Jest to przezroczysta pompka wodna służąca do powiększania penisa, która cechami nie różni się od pozostałych urządzeń Hydromax poza jedną. Jest ona skierowana do wszystkich mężczyzn, których wielkość penisów szacuje się w przedziale 9-15cm. Hydromax5 wyróżnia się dużo większą mocą ssania od pozostałych pompek oraz specjalnie stworzonemu systemowi tłoczenia Bellow Pump, który posiada dodatkowy zawór do odprowadzania wody. Można także wyróżnić poprawę nakładki, która służy do przymocowania pompki do penisa. To właśnie z tej przyczyny Hydromax 5 jest dużo wygodniejsza w użyciu. Dzięki mocniejszej przyczepności efekt ssania wydaje się dużo silniejszy, pomimo identycznej mocy. Mówiąc w skrócie, pompujesz mniej, a efekty są zmaksymalizowane. Dodatkowo kluczowa kwestia, czyli nowy system zatrzasku zaworu, który odpowiada za odpływ wody. Już teraz możesz sam regulować odpływ wody, zamykając go. Z samego przodu próżniowej pompki do penisa znajdziesz przeźroczystą miarkę, dzięki której będziesz mógł z dokładnością zauważyć satysfakcjonujące wyniki. 

 

Akcesoria do powiększania penisa to świetny wybór dla wszystkich mężczyzn mających kompleksy, ale także dla takich, którzy wciąż marzą o jeszcze większym penisie. Codzienne stosowanie Hydromax5 sprawi, że twój członek stanie się grubszy, dłuższy i znacznie twardszy podczas wzwodu. A co jest najważniejsze? Efekty nie są chwilowe, a długotrwałe! Wszyscy, którzy marzą o długim stosunku, mocnym orgazmie i intensywniejszych przeżyciach dobrze trafili.

 

Kup wodną pompkę do penisa Hydromax 5 marki Bathmate po okazyjnej cenie w naszym sklepie i ciesz się efektami, które przyniesie. Każdy z nas chciałby doznać wyjątkowych wrażeń podczas stosunku i cieszyć się tą niesamowitą, przepełnioną emocjami chwilą. Każdy, kto posiada kompleksy związane z wielkością swojego penisa, chciałby się ich pozbyć i zacząć myśleć podczas stosunku tylko o przyjemności, która go otacza. Właśnie z naszym produktem jest to możliwe.

 

Wszystkie efekty, o których wyżej mowa są realne do osiągnięcia, lecz nie gwarantowane. Dużo z nich jest zależnych od własnych predyspozycji.  

 

Wypróbuj urządzenia naszej marki i podziel się swoją opinią! Nasze produkty to wysokiej jakości urządzenia o przystępnej i adekwatnej cenie. Zwróć uwagę na opinie klientów i zaryzykuj zaufaniem do naszego sklepu! Nie zawiedziesz się! 

 

Parametry techniczne: 

Wymiary pompki: 27cm x 9cm x 9cm

Kolor: Przezroczysty

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  27

 • kolor: 

  przeźroczysty

 • materiał: 

  Poliwęglan, Hipoalergiczna guma, Stal nierdzewna

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  9