Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: bathmate (uk)

Bathmate Hydro7 – czerwona pompka do penisa to produkt, który, choć na pierwszy rzut oka kojarzy się z gadżetem erotycznym do samozaspokojenia, w rzeczywistości jest produktem, który służy poprawieniu sprawności lub wyglądu członka. Polecany jest w szczególności panom, którym zależy na byciu jak najlepszym w łóżku!

 

Bathmate Hydro7 – sposób na poprawę erekcji i nie tylko

 

Masz problemy z erekcją, przedwczesna ejakulacja, szczupły penis lub nieco krótszy niż by się chciało? Jest na to rada! Pompka na penisa Bathmate Hydro7 umożliwia poprawę walorów wizualnych członka, a co za tym idzie – pozwala na silniejsze doznania erotyczne. Popraw swoją pewność siebie, poprawiając kondycję członka!

 

Codzienna, kilkunastominutowa zabawa gadżetem może dać efekt trwałej zmiany rozmiaru, a przy tym ćwiczenia z Bathmate Hydro7 są po prostu… przyjemne! Ognista czerwień wzbudza pożądanie i marzenia o przeżyciach, które po powiększaniu penisa będą mogły być realizowane na większą nich dotychczas skalę.

 

Pompa wodna do penisa

 

Poliwęglan, antyalergiczna guma i stal nierdzewna, czyli materiały, z których wykonana została pompka wodna, są bezpieczne w kontakcie ze skórą. Nie powoduj alergii czy otarć, a więc zabawa pompką nie skończy się niespodziewanymi konsekwencjami niekorzystnymi dla zdrowia. Jakość produktu potwierdzają tysiące zadowolonych klientów na całym świecie oraz rekomendacje ekspertów w zakresie erotyki.

 

Fantastyczny produkt kupić można w sklepie Świat Doznań w niezmiennie atrakcyjnej cenie. Warto zauważyć, że jest to nie tylko gadżet służący jednej osobie, ale i Twojemu partnerowi czy partnerce, którzy podziękują za niezapomniane orgazmy, za którymi stoi Twój nowy spory, twardy i wytrzymały penis! Ten jeden gadżet to szansa na niewymiernie wysokie korzyści. Ma szereg pozytywnych opinii użytkowników i ich partnerów – skorzystasz także i Ty?

 

Parametry techniczne:

 

- waga (bez wody): 250 g;

- wewnętrzne wymiary: 58 mm x 200 mm;

- zewnętrzne wymiary: 86 mm x 296 mm;

- materiał części głównej urządzenia: poliwęglan, antyalergiczna guma, stal nierdzewna;

- maksymalna siła potrzebna do ściśnięcia sprężyny: 10 kg;

- maksymalne podciśnienie (woda): 12 mm słupka rtęci;

- maksymalne podciśnienie (powietrze): 5 mm słupka rtęci.

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  26,9

 • kolor: 

  czerwony

 • materiał: 

  Poliwęglan, Hipoalergiczna guma, Stal nierdzewna

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  8,6