Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Toy Joy

Power Pump Blue


Powszechnie uznaje się, że pompki do penisa to najskuteczniejszy sposób na realne powiększenie. To własnie te zagadkowe gadżety są tajemnicą aktorów porno, którzy dzięki nim mogą cieszyc się potężnymi rozmiarami oraz solidną erekcją na zawołanie.

Power Pump to doskonałe rozwiązania techniczne dostępne za konkurencyjną cenę. To świetny materiał na pierwszą pompkę dzięki której przekonasz się, że niekt Cię nie oszukuje - to na prawdę działa. W tym modelu zastosowano zawór zwrotny pomagający regulować ciśnienie w próżniowym kloszu. Jej konstrukcja jest precyzyjnie wykonana, a każdy egzemplarz to gwarancja skuteczności i niezawodności. Do jego wyonania użyto tylko najwyższej jakości materiałów bezpiecznych, a komfort korzystania zadbały specjalne izby kontrolne UE.

Jej dodatkowym atutem jest przezroczysta faktura dzięki której możesz na bieżąco obserwować swoje postępy. Zapewnij sobie penisa o porządanym rozmiarze, erekcje kiedy tylko będziesz jej potrzebował, a wszystko to w sposób całkowicie bezpieczny dla zdrowia, niebolesny i szybki.

 

Specyfikacja:

 • wymiary:
  - Długość: 22cm,
  - Średnica: 5.5cm
 • Wykonana z najwyższej jakości materiału bezpiecznego, PVC
Czyścić i stosować wyłącznie z lubrykantami na bazie wody.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  22

 • kolor: 

  niebieski

 • materiał: 

  PVC

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  5,5