Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: bathmate (uk)

Dla wszystkich Panów, którzy świadomi są faktu, że sprawność prącia (oraz jego rozmiar) jednak ma znaczenie firma Bathmate przygotowała kilka różnych modeli z rodziny Hydromax. Przedstawiamy wam jedną z nich - Hydromax 7 w kolorze przezroczystym. Pompka wykonana jest z obojętnego dla zdrowia poliwęglanu, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Urządzenie jest w pełni bezpieczne w stosowaniu, nie powoduje podrażnień i reakcji skórnych o podłożu alergicznym. Prezentowany Hydromax 7 przeznaczony jest dla Panów, których rozmiar członka waha się między 12,5 cm a 17,5 cm.

 

Stosowanie regularne pompki Hydromax 7 w rozsądnym czasookresie może przełożyć się na wystąpienie wielu pozytywnych następstw. Pompka działa na zasadzie wytwarzania podciśnienia, którego następstwem jest wytworzenie siły ssącej. Nałożona na fallus pompka zasysa powietrze, zaciągając jednocześnie wprowadzone do niej ciało. To powoduje rozciąganie penisa, który zbudowany jest z ciał jamistych. Penis w swojej budowie jest bardzo czuły na rozciąganie, dzięki czemu w czasie wzwodu  osiąga rozmiar większy niż w czasie spoczynku. Dodatkowo przebywając w stanie wzwodu i pobudzenia i jednocześnie będąc zasysanym z dużą siłą, ciała jamiste zwiększają swoją pojemność. Członek jest w stanie przyjąć w czasie podniecenia większą ilość krwi i dzięki temu stanie się o kilka centymetrów większy. Wszystko to oczywiście wymaga czasu, cierpliwości, regularnych treningów z pompką oraz sprzyjającego elementu, na który nie mamy wpływu, tj. naszej genetyki. Oznacza to, że efekt powiększenia penisa może wystąpić, lecz niestety nie jest to gwarantowane.

 

Poza tym pompka oferuje szereg korzyści, które wystąpią praktycznie zawsze. Będzie to zdolność do przezywania mocniejszych orgazmów, bardziej twardy wzwód, który z pewnością doceni Twoja partnerka. Poprawienie wizualnej strony prącia - umięśnienia i użylenia.

 

Hydromax 7 pełen jest innowacji. Posiada zawór Super Flow, pozwalający zatrzymać odpływ wody z pompki. Nowatorski system montażu urządzenia do ciała - przez co stosowanie tego aparatu jest bardzo wygodne.

 

Producent sugeruje, by urządzenia Hydromax 7 używać od 15 do 20 minut w ciągu dnia. Z uwagi na to, że jest to aktywność mocno angażująca ciało do wysiłku, nie należy zbytnio przesadzać z długością pojedynczej sesji. Zalecenia tego powinny trzymać się zwłaszcza osoby początkujące.

 

Parametry techniczne:

Materiał; poliwęglan

Wymiary opakowania: pompka dostarczana jest w opakowaniu o wymiarach: 25 cm x 6,6 cm x 25 cm

Wymiary urządzenia: 29 cm długości, 5 cm średnicy

Kolor: przezroczysty

Erotyczny sklep internetowy Świat Doznań oferuje ten produkt w doskonałej cenie. Kup już teraz a dołączysz do grona klientów, którzy wyrazili o nim mnóstwo pozytywnych opinii. 

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  29

 • kolor: 

  przeźroczysty

 • materiał: 

  Poliwęglan, Hipoalergiczna guma, Stal nierdzewna

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  8,5