Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: bathmate (uk)

Hydromax 5 od firmy Bathmate w kolorze czerwonym to profesjonalna, wodna pompka do powiększania penisa. Ten rewolucyjny gadżet erotyczny jest przeznaczony dla mężczyzn, których długość penisa mieści się w przedziale 9 – 15 cm.

 

Hydromax 5 posiada bardzo dobre opinie wśród swoich użytkowników, ze względu na nowoczesny system tłoczenia – Bellows Pump – oraz najnowszej generacji zawór odpływu wody. Dodatkowym atutem, jest nowa funkcja, w którą jest wyposażona pompka. Swivel Bellows, bo tak nazywa się ta funkcja, pozwala na obrót o 360° w trakcie jej używania.

 

Elastyczny miech w czerwonym Hydromax 5 pozwoli Ci osiągnąć zamierzone efekty powiększenia członka, przy użyciu mniejszej siły, niż w innych urządzeniach tego typu. Pompka ma także przeźroczystą miarkę z przodu, dzięki której możesz obserwować, z największą precyzją, jakie osiągnąłeś efekty.

 

Producent tego przełomowego gadżetu jest liderem w sprzedaży urządzeń do powiększania członka. Hydromax 5 jest produkowany w Wielkiej Brytanii, gdzie przestrzega się najsurowszych norm bezpieczeństwa i jakości. Pompka erekcyjna firmy Bathmate oprócz większego rozmiaru penisa zapewni Ci także ogólny wzrost wytrzymałości seksualnej. Za tę cenę możesz cieszyć się silniejszymi orgazmami i na zawsze zapomnieć o przedwczesnym wytrysku.

 

Kupując Bathmate Hydromax 5 w naszym sklepie z gadżetami erotycznymi, masz pewność, że pozbędziesz się problemów z erekcją, ponieważ używanie tego typu gadżetów wspomaga ten proces. Możesz go używać samemu lub wykorzystać do gry wstępnej z partnerką.

 

Jak go używać? Hydromax5 jest gadżetem bardzo łatwym w użyciu. Podczas ciepłej kąpieli lub prysznica napełnij pompkę wodą i załóż ją na członka. Żeby pompka działała prawidłowo, musisz szczelnie docisnąć ją do ciała. Następnie zacznij pompować, tak aby powstało ssanie pompki i cała woda została z niej usunięta. Pompowanie powtarzaj, tak żeby ciśnienie w pompce było utrzymane. Po uzyskaniu zamierzonego efektu uwolnij ciśnienie z pompki, za pomocą innowacyjnego zaworu i zdejmij pompkę. Producent zaleca, żeby używać tego gadżetu około 15-20 minut dziennie. Pozwoli Ci to na pozbycie się kompleksów ze względu na wielkość członka. Twoja partnerka również powinna być zadowolona, gdyż regularne stosowanie Hydromax5 od Bathmate zapewni wam dłuższy seks, co przeradza się w większą satysfakcję z życia erotycznego dla obojga partnerów.

 

Parametry techniczne:

producent: Bathmate

kolor: czerwony;

wymiary opakowania: 270 x 90 x 90 milimetrów;

wymiary pompki; 250 x 66 milimetrów.

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  23

 • dodatkowe informacje: 

  waga - 0,473 kg

 • kolor: 

  czerwony

 • materiał: 

  poliwęglan, stal nierdzewna, antyalergiczna guma

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  6,6