Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: bathmate (uk)

Ciesz się jeszcze większym penisem za sprawą prostego urządzenia - kup Bathmate Hydromax5! 

 

Bathmate Hydromax5 to profesjonalna, niebieska pompka do powiększania penisa. Jest przeznaczona dla mężczyzn, których członek w stanie erekcji ma długość w granicach 8-13 cm. Oczywiście, w ofercie sklepu Świat Doznań znajdują się także pompki przeznaczone dla penisów o innych długościach. Bathmate Hydromax5 został stworzony z wysokiej jakości materiałów: poliwęglanu, hipoalergicznej gumy i stali nierdzewnej, czyli tworzyw wyróżniających się bezpieczeństwem stosowania. 

 

Pompka do penisa Bathmate Hydromax5 zwiększa objętość tkanek erekcyjnych, dzięki czemu umożliwia przedłużenie i pogrubienie penisa. Efekt będzie widoczny już przy pierwszym użyciu, jednak musisz pamiętać, że bardziej trwałe skutki stosowania gadżetu są możliwe wyłącznie w przypadku regularnego treningu. 

 

Na tubie znajduje się miarka, dzięki której możesz od razu zobaczyć efekty stosowania Bathmate Hydromax5. 

 

Jak używać Bathmate Hydromax5?

Na początku zamknij czarny zawór i wyjmij z pompki wkładkę, by uniknąć zbędnego powietrza w tubie. Napełnij Bathmate Hydromax5 ciepłą wodą i włóż wkładkę. Umieść penisa w stanie spoczynku w zabawce i dociśnij urządzenie do ciała. Następnie otwórz czarny zawór ustawiając go w centralnej pozycji. Zacznij powoli pompować, aż osiągniesz pożądane ciśnienie. Pozostaw pompkę na członku przez około 3 minuty, później zwolnij ciśnienie wciskając zawór. Odczekaj dwie minuty, by wykonać powtórzenie całej czynności. Producent nie zaleca sesji trwającej dłużej, niż przez 15 minut. Ponownie użyj Bathmate Hydromax5 po odczekaniu co najmniej 24 godzin.

 

Pamiętaj, żeby zawsze po sesji oczyścić Bathmate Hydromax5. W tym celu użyj wody z domieszką zwykłego mydła antybakteryjnego. Dobrze sprawdzi się też specjalny preparat do czyszczenia gadżetów erotycznych.

 

W pudełku znajduje się pompka do penisa Bathmate Hydromax5, a także zalecenia i instrukcja obsługi. 

 

Parametry techniczne:

kolor: niebieski

materiał: poliwęglan, hipoalergiczna guma, stal nierdzewna

dla penisów o długości: 8 - 13 cm (w stanie erekcji)

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  27

 • kolor: 

  niebieski

 • materiał: 

  Poliwęglan, Hipoalergiczna guma, Stal nierdzewna

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  9