Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: bathmate (uk)

Bathmate Hydromax 7 Wide Boy to doskonała pompka wodna do penisa, przeznaczona dla Panów z odrobinę większym członkiem. Wszystko po to, by mogli oni popracować nad jego kondycją lub zaznać nieziemskiej rozkoszy niczym z wygłodniałą kochanką, serwującą im swoje oralne sztuczki. Pompka ta wywodzi się z owianej dobrą sławą rodziny Hydromax od Bathmate. Jest to przyrząd, który pomoże utrzymać penisa w doskonałej formie. Poprawi ukrwienie, wyeksponuje użylenie, poprawi tez twardość członka. Mocny, sztywny wzwód to coś, obok czego żadna kobieta nie przejdzie obojętnie. Pompowanie powoduje zasysanie ciała, przez co ciała jamiste w prąciu zwiększają swoją pojemność. Są zdolne pomieścić więcej krwi, przez c członek jest pełniejszy i twardszy. Z czasem może także na trwałe zwiększyć swoje rozmiary na długość i szerokość. To oczywiście jest uzależnione od naturalnych predyspozycji danego mężczyzny. Każdy ma bowiem inne uwarunkowania i u kogoś przyrosty mogą być nawet kilkucentymetrowe, a u innego Pana efekt będzie mniej spektakularny.

 

Pompka wykonana jest z poliwęglanu pozbawionego ftalanów i innych szkodliwych związków chemicznych. dzięki temu jej użycie jest w pełni bezpieczne. Nie wywołuje podrażnień o podłożu alergicznym, nie uczula. Z uwagi na dużą moc pompki należy z niej korzystać rozważnie, nie dłużej niż do 10 minut dziennie.

 

Używanie produktu jest banalnie proste. Pompkę napełnia się wodą i następnie przykłada do ciała, umieszczając penis w środku korpusu urządzenia. Kiedy mamy to już za sobą rozpoczynamy proces zasysania, który dzięki wodzie i powietrzu wytwarza ciśnienie rozciągające ciała jamiste męskiego narządu.

 

Specyfikacja techniczna:

Materiał: poliwęglan

Kolor: przeźroczysty

Wymiary: 25 cm x 6,6 cm x 25 cm

Świat Doznań oferuje w świetnej cenie prezentowany produkt, który niezmiennie ciszy się pozytywnymi opiniami wśród nabywców.

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • kolor: 

  przeźroczysty

 • materiał: 

  Poliwęglan, Hipoalergiczna guma, Stal nierdzewna

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  6,6