Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: bathmate (uk)

Bathmate dał się poznać jako wiodący producent akcesoriów i urządzeń erotycznych. W szczególności jako firma wytwarzająca wysokiej jakości pompki do powiększania penisa. Bathmate ma w swojej ofercie kilka rodzajów takich urządzeń. Warto zwrócić uwagę na jedne z najnowocześniejszych tego typu rozwiązań, jakimi są pompki z serii HydroXtreme. Na tej podstronie naszego sklepu oferujemy Państwu HydroXtreme 7. Jest to unowocześniona wersja wywodząca się klasycznej Hydromax. Została jednak ona wyposażona w ręczną pompkę, dzięki której można lepiej kontrolować efekty wytwarzanego ssania i tym samym jeszcze dokładniej i mocniej oddziaływać na prącie. Tym samym konstrukcja ta ma w zamyśle wzmocnienie efektu budowania większego członka u mężczyzn. Według producenta z rozwiązaniem Xtreme łatwiej przychodzą pożądane efekty oraz co najważniejsze - są one trwalsze niż przy oparciu się o inne metody oddziaływania na ciała jamiste fallusa.

 

W produkcie zastosowano system pompowania Bellows Pump - poprawia on wydajność i moc siły ssącej, wymagając mniejszego nakładu energii. Wszystko dzięki zastosowaniu w tym rozwiązaniu elastycznego miecha tłoczącego powietrze. Pompka, podobnie jak inne pompki od Bathmate doskonale przylega do ciała, co wzmacnia ssanie i zapobiega powstawaniu ubytków w zasysaniu powietrza. Xtreme 7 posiada nowy designerski look, który odróżnia ją pozytywnie od innych, bardziej tradycyjnych urządzeń o tym charakterze. Pompka posiada specjalny zatrzask, poprzez który użytkownik może zamknąć zawór odprowadzający wodę i uniemożliwić jej odpłynięcie z urządzenia. Precyzyjna podziałka na korpusie gadżetu pozwala na bardzo dokładną obserwację ilości cieczy wewnątrz.

 

Stosowanie pompki gwarantuje poprawę jakości i siły erekcji oraz długości jej utrzymywania się. Regularny trening z pompką poprawia gęstość tkanki członka i poprawia jego żylastość i twardość. Rozciągnięte ciała jamiste lepiej chłoną krew, przez co prącie staje się twardsze. Ukrwienie tkanek ma działanie prozdrowotne - więc zawsze warto sięgać po ten produkt. Specjaliści zalecają, by utrzymywać czas zabawy z pompką w przedziale między 15 a 25 minutami. Należy mieć to na względzie zwłaszcza na początku przygody z urządzeniem, kiedy członek nie jest jeszcze dostatecznie przystosowany do tego typu obciążeń.

 

Co do wzrostu długości i objętości członka to są one jak najbardziej możliwe i występują u różnych osób stosujących pompkę Należy jednak pamiętać, że w tej materii bierze udział jeszcze jeden ważny element - genetyka, którą czasem ciężko będzie przeskoczyć. Jednak pozostałe zalety urządzenia powodują, że to prawdziwy must have w szafie każdego mężczyzny, który chce podnieść komfort swojego życia erotycznego oraz swojej partnerki

 

Parametry techniczne:

Materiał: poliwęglan

kolor: przeźroczysty

Pompka ma wymiary: 25 cm x 6,6 cm x 25 cm

 

Zapraszamy do zakupów w doskonałej cenie Sklep Świat Doznań oferuje ten i wiele innych przedmiotów - wszystkie cieszące się doskonałymi opiniami dotychczasowych klientów.

 

W zestawie znajduje się:

- pompka HydroMax7,

- przenośne opakowanie podręczne,

- urządzenie do pomiarów,

- gąbka do mycia,

- pompka ręczna,

- wkładka,

- wąż,

- lubrykant,

- kłódka,

- pasek pod prysznic.

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • kolor: 

  przeźroczysty

 • materiał: 

  Poliwęglan, Hipoalergiczna guma, Stal nierdzewna

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  6,6