Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: bathmate (uk)

Jeżeli chcesz poprawić sprawność twojego penisa, zadbać, by funkcjonował jak należy, oraz poprawić swoją wydolność seksualną  - nie czekaj. Bathmate ma coś dla Ciebie. Pompka wodna do powiększania penisa Hydromax 7 o pięknej, niebieskiej barwie jest dla Ciebie. Pozwoli Ci ona poprawić ukrwienie członka. Wpłynie pozytywnie na jakość twoich  stosunków seksualnych, poprawi wytrzymałość i odporność na przedwczesny wytrysk. Wzrośnie też twardość twojego penisa, co będzie korzystne pod wieloma względami. Odpowiednio wytrwali i dobrze uwarunkowani genetycznie Panowie mogą wraz z regularnymi ćwiczeniami wykonywanymi z Hydromax 7 doczekać się także zwiększenia rozmiarów penisa. Specjaliści wskazują, że tego typu zabiegi mogą przyczynić się do wzrostu w grubości (objętości) i długości przyrodzenia nawet od 2 cm do 7 cm. Jednak należy mieć na uwadze, że jest to prognoza i u każdego mężczyzny proces budowania większego penisa może przebiegać w różny sposób, w różnym tempie i z różnymi efektami końcowymi. 

 

Bathmate stworzył ten wyjątkowy model pompki z zastosowaniem poliwęglanu. Jest to bardzo mocny i odporny na uszkodzenia mechaniczne materiał. Jest on bezpieczny dla zdrowia, gdyż nie zawiera szkodliwych związków chemicznych w swoim składzie. Nie wywołuje zatem podrażnień, chorób czy reakcji uczuleniowych lub alergicznych.  Materiał powoduje, że cała pompka bardzo łatwo się czyści i dezynfekuje.

 

Hydromax 7 przewidziano dla Panów o rozmiarze członka poniżej 19 cm.

 

Pompka działa w oparciu o system Super Flow. W konstrukcji zastosowano elastyczny miech. Dzięki temu uzyskasz większą siłę ssącą przy minimalnym wykorzystaniu własnej energii, poświęconej na pompowanie. Hydromax posiada specjalny zawór, dzięki któremu możesz odciąć możliwość odpływu cieczy z urządzenia. Przyczyni się to do utrzymania ssania i ciśnienia na tym samym, stałym poziomie. Dzięki temu komfort odczuwany na członku będzie taki, jakiego potrzebujesz.

 

Parametry techniczne pompki do powiększania penisa Bathmate Hydromax 7:

dedykowany rozmiar prącia : członek do 19 cm długości

tworzywo, z którego wykonane jest urządzenie: poliwęglan

kolor: niebieski

wymiary: pompka dostarczana jest w opakowaniu o wymiarach: 27 cm x 9 cm x 9 cm

 

Przedstawiony produkt cieszy się świetnymi opiniami wśród klientów. Kup już teraz w sklepie Świat Doznań a uzyskasz doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy.

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  29

 • kolor: 

  niebieski

 • materiał: 

  Poliwęglan, Hipoalergiczna guma, Stal nierdzewna

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  8,5