Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: bathmate (uk)

Jeżeli chciałbyś poprawić kondycję swojego przyrodzenia, sprawność oraz rozmiar to przedstawiamy Ci firmę Bathmate, która dla osób takich jak y specjalnie stworzyła kolekcję z serii Hydromax. W opisywanej ofercie poznasz bliżej model Hydromax 7 w kolorze inspirującej czerwieni.

 

Pompka Hydromax 7 oferuje przy regularnym używaniu wiele korzyści. Przede wszystkim stosowanie urządzenia poprawia ogólną kondycję seksualną. Wpływa na ukrwienie penisa, co przekłada się na lepszą samokontrolę w czasie aktu seksualnego. Z tego względu problemy z przedwczesnym wytryskiem odejdą w niepamięć. Ponadto Hydromax 7 przyczynia się do bardziej pełnego, twardego zwodu - większe ciała jamiste prącia (powstałe na skutek ssania wywołanego pompką) wypełniają się większą ilością krwi, która usztywnia członka. Osoby używające pompki regularnie mogą także liczyć na mocniejsze niż dotychczas orgazmy.

 

To oczywiście nie wszystko. Ten nowoczesny gadżet erotyczny może także (w zależności od osobistych uwarunkowań genetycznych) powiększyć realnie penisa w zakresie długości i grubości. Stosowanie pompki powoduje rozciąganie wspomnianych ciał jamistych członka, przez co cały penis może stać się bardziej okazały. Dotyczy to zarówno trzonu fallusa, jak i samego żołędzia.

 

Co do samej pompki, to Bathmate ma ich kilka modeli, skierowanych do panów o różnym rozmiarze wyjściowym prącia. Hydramax 7 dedykowany jest dla panów o wymiarze poniżej 19 cm.

 

W pompce tej wprowadzono kilka nowych, niestosowanych dotąd rozwiązań. Wyposażono ją w nowy zawór odpływowy - zyskano dzięki temu większą moc ssącą. Wprowadzenie elastycznego miecha powoduje, że przy użyciu niższej siły wejściowej osoba korzystająca z pompki będzie cieszyła się zwiększoną mocą ssania. Hydromax 7 posiada także doskonale przemyślaną nakładkę, za pomocą której przymocowuje się ją do ciała. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie poprawiające wygodę stosowania tego typu gadżetu. Pompka posiada także zawór Super Flow, który zatrzymuje odpływ wody z urządzenia - dzięki temu uda Ci się utrzymać dłużej zamierzone ciśnienie.

 

Producent sugeruje, by urządzenia Hydromax 7 używać od kilku do kilkunastu minut dziennie - zwłaszcza przez osoby początkujące.

 

Parametry techniczne:

Wymiary urządzenia: 29 cm długości, 5 cm średnicy

Wymiary opakowania: pompka dostarczana jest w opakowaniu o wymiarach: 25 cm x 6,6 cm x 25 cm

Materiał; poliwęglan

Kolor: czerwony

 

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat Doznań oferuje w sprzedaży ten (i wiele innych ciekawych artykułów erotycznych), które cieszą się doskonałymi opiniami wśród dotychczasowych klientów. Wszystko to w rewelacyjnej cenie.

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  29

 • kolor: 

  czerwony

 • materiał: 

  Poliwęglan, Hipoalergiczna guma, Stal nierdzewna

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  8,5