Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

XLSucker Penis Pump to klasyczna i elegancka pompka do penisa. Może być stosowana do przysparzania sobie nie lada przyjemności, imitującej mocny seks oralny ze spragnioną członka partnerką. Może także stanowić przedmiot, którego będzie się regularnie używało w celach treningowych. Pompowanie powoduje lepsze ukrwienie członka, rozciąga ciała jamiste, przez co są one w stanie pochłonąć większą ilość krwi. To oznacza większy i twardszy wzwód. Mocniejszy wytrysk oraz mocniejsze i silniejsze mięśnie tych okolic ciała, dzięki czemu skończą się kłopoty z przedwczesnym wytryskiem.

 

Niezależnie od powyższego, pompka może także pomóc w rozbudowaniu penisa na długość i szerokość. Efekt opierać będzie się na powyżej przedstawionej zasadzie ssania. Za pomocą ciśnienia penis ulegnie rozciągnięciu i przyjmując więcej krwi, efekt ten będzie utrwalany. Ćwiczenie powtarzane systematycznie może doprowadzić do trwałego przyrostu paru centymetrów w długości i obwodzie. Nie jest to jednak gwarantowane, gdyż każdy człowiek posiada odmienne uwarunkowania genetyczne, odnoszące się do budowy ciała.

 

Pompka jest niezwykle mocna, dlatego przy jej użyciu wymagane jest zachowanie zdrowego rozsądku. Nigdy nie kontynuuj sesji, jeśli w trakcie poczujesz ból. Przynajmniej na początku przygody nie ćwicz więcej niż około 10 minut dziennie.

 

Specyfikacja techniczna XLSucker Penis Pump:

Materiał: tworzywo sztuczne TPE / tworzywo sztuczne ABS

Długość całkowita: 19,5 cm

Średnica: 5 cm

kolor: niebieski

 

Sklep Świat Doznań zaprasza do zakupów w doskonałej cenie. Oferujemy ten, jak i całą gamę innych produktów erotycznych, cieszących się świetnymi opiniami wśród dotychczasowych nabywców. Zapraszamy!

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  19,5

 • kolor: 

  niebieski

 • materiał: 

  elastomer, ABS

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  5