Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: bathmate (uk)

Pompka do powiększania penisa Bathmate Hercules (przeźroczysta) to skuteczny, niezawodny oraz bezpieczny produkt, który prowadzi do znacznego zwiększenia rozmiarów członka. Jest gadżet stworzony przez znanego i cenionego producenta. Produkt rekomendowany jest przez użytkowników z całego świata. Badania potwierdzają, że regularne stosownie pompki Bathmate Hercules powala osiągnąć zadowalające rezultaty. Jakość produktu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mężczyzn. Możliwe jest używanie pompki "na sucho", jednak najlepsze rezultaty osiąga się podczas pracy pod wodą. Należy również pamiętać o regularnym stosowaniu - wystarczy zaledwie 15 minut dziennie.

Produkt pozwala pogrubić penisa, co jest źródłem poprawy życia seksualnego. Penetracja jest niezwykle przyjemna, gdyż im grubszy penis, tym silniejsze doznania. Warto również dodać, że członek prezentuje się dostojniej oraz okazalej. Główka penisa jest doskonale wyeksponowana, co tworzy efekt znany z filmów dla dorosłych. Warto również dodać, że ćwiczenia z pompką przekładają się również na silniejszą oraz mocniejszą erekcję. Wzwód utrzyma się bez problemu podczas nawet najdłuższych igraszek z partnerką. Nie trzeba obawiać się o wpadkę - dla większości mężczyzn miękki penis to powód do wstydu. Erekcja będzie na tyle silna, że można porównać ją do skały. Twardy penis to źródło rozkoszy, którą ciężko opisać za pomocą słów. Penetracja stanie się intensywniejsza oraz mocniejsza. Doprowadzi to do szczytu obojga partnerów. Należy również wspomnieć, że używanie pompki pozwala nauczyć się kontrolować własne ciało. Panowanie nad wytryskiem daje większe pole do popisu. Stosunek będzie trwał znacznie dłużej, niż dotychczas. Pompka niweluje również ryzyko przedwczesnego wytrysku. Z pewnością żaden mężczyzna używający tego gadżetu nie zawiedzie swojej partnerki. Siłę orgazmu można porównać do wybuchu lawy wulkanicznej. Wytrysk stanie się dłuższy i bardziej obfity. Jest to najwyższy poziom przyjemności, jaki może osiągnąć mężczyzna. Pompka do powiększania penisa oddziałuje również na psychikę. Dodaje pewności siebie, a także sprawia, że seks staje się wyłącznie przyjemnością. Można wyzbyć się wszystkich kompleksów związanych z rozmiarem członka. Duży członek, a także wysoka wytrzymałość seksualna to powód do dumy.

Produkt pozytywnie oddziałuje na zdrowie. Nie tylko zapobiega przedwczesnej ejakulacji, ale również niweluje ryzyko schorzenia powrózka nasiennego. Stosowanie pompki jest całkowicie bezpieczne. Zasada jej działania jest bardzo prosta - podciśnienie stymuluje rozrost ciał jamistych znajdujących się wewnątrz penisa. Członek może wydłużyć się o około 2-7 cm. Należy również wspomnieć, że jest efekt na stałe, więc nie trzeba obawiać się, że po pewnym czasie penis wróci do swojego pierwotnego rozmiaru. Jest to najskuteczniejsza z bezinwazyjnych metod powiększania penisa. Produkt wykorzystuje innowacyjny system hydro-system, który zapewnia jeszcze lepsze rezultaty ćwiczeń. Pompka Bathmate Hercules jest ponadprzeciętnie wytrzymała, więc niezawodnie posłuży przez długi czas.Korzyści:
- wygoda, bezpieczeństwo i minimalna ingerencja w naturalny sposób rozwoju penisa,
- działanie oparte o naturalne mechanizmy powiększania penisa (podciśnienie działa pobudzająco na ciała jamiste znajdujące się w męskim członku),
- możliwa praca „na sucho” lub by osiągnąć większy efekt w wodzie,
- możesz używać go wszędzie (w wannie, pod prysznicem itp.),
- wystarczy nieco ponad kwadrans dziennie z Bathmate Hercules, by już po kilku tygodniach zauważyć zadowalające efekty ćwiczeń,
- pompka pogrubia, wydłuża i wzmacnia erekcję penisa,
- efekty ćwiczeń są stałe, więc nie dostrzeżesz spadku formy, ani zaniku wypracowanych postępów,
- skuteczność dzięki perfekcyjnie dopracowanej technologii oraz wielu testom laboratoryjnym,
- dwukrotnie lepsze efekty (większa grubość i długość) niż w przypadku innych ćwiczeń i produktów,
- hydro-system, dzięki któremu osiągniesz optymalne warunki próżni, pobudzi ciała jamiste w Twoim penisie do intensywnego rozrostu,
- doskonały na problemy z erekcja, przedwczesnym wytryskiem, a nawet
w przypadku choroby Peyroniego,
- efekty ćwiczeń to: od 2 do 7 cm dłuższy członek, większy żołądź, większa wytrzymałość oraz bezproblemowe utrzymanie wzwodu nawet przez 3 godziny, silniejsze doznania podczas orgazmu.


Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- część główna: poliwęglan
- gumowa sprężyna: antyalergiczna guma
- metalowa sprężyna: stal nierdzewna

b) Wymiary urządzenia oraz waga
- 58mm x 200mm (wnętrze)

- 86mm x 296mm (całe urządzenie)

- waga: 250gr

c) Co w opakowaniu?
- oryginalnie zapakowany Bathmate Hercules w kolorze przezroczystym
- instrukcja obsługi pompki

d) Dostępne kolory (kliknij w nazwę koloru by przejść do produktu)
- niebieski
- czerwony
- różowy
- przezroczysty

e) Inne
- 24 miesiące gwarancji
- by nacisnąć sprężynę potrzeba jest siła nieprzekraczająca 10 kg
- maksymalne podciśnienie: 5mm słupka rtęci (powietrze) = 0,17 bara
- maksymalne podciśnienie: 12mm słupka rtęci (woda) = 0,4 bara


*
Używać i czyścić tylko z lubrykantami na bazie wody. 

**
Idealnym wsparciem kuracji za pomocą pompki okazuje się być Penisizer Gel, żel kompatybilny z pompkami Bathmate.

***Doskonałym rozwiązaniem sugerowanym przed doświadczonych użytkowników jest zakup specjalnego mocowania, dzięki któremu można korzystać z pompki w każdych warunkach.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...