Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: BON4 (NL)

Jeśli wiesz co to znaczy BDSM i lubisz zabawy oparte na sex dominacji - świetnie trafiłeś. Nasz sklep oferuje gadżet stworzony z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Kup packę Padded Leather Paddle PH i sam się przekonaj. 

 

Produkt marki Bon4 służy do zadawania bólu osobie uległej podczas zabaw opartych na sex dominacji. Rękojeść wykonana jest ze stali nierdzewnej. Do rączki doczepiony jest subtelny skórzany uchwyt, który umożliwia zawieszenie gadżetu na ręce, jeśli dominujący będzie chciał przez chwilę mieć wolne ręce. Część właściwa, ta do zadawania bólu, wykonana jest ze skóry. Pozwala to sprawiać naprawdę silny i odczuwalny dla uległego ból. Całość wykonana jest bardzo estetycznie. Subtelne połączenie szlachetnych materiałów pozwoliło stworzyć produkt z wyższej półki, którego cena jest jak najbardziej zgodna z oferowaną, wysoką jakością. Użytkownicy, którzy mieli okazję wykorzystać już kilkukrotnie ten produkt, pozostawiają na jego temat wyłącznie pozytywne opinie. Ich komentarze zwykle mówią o wysokiej jakości i funkcjonalności, ekscytujących doznaniach oraz walorach estetycznych. 

 

Zastosowanie 

Padded Leather Paddle PH to packa, która służy do sex chłosty podczas zabaw BDSM. Zadawanie bólu jest niezwykle podniecające dla obydwu stron. Zarówno w przypadku osoby dominującej jak i uległej ból pozwala wyzwalać ukryte dotąd emocje, a dzięki temu uczucia doznawane w trakcie szczytowania są znacznie bardziej intensywne. 

 

Parametry techniczne:

Długość całkowita - 45 cm 

Długość rękojeści - 18 cm 

Średnica rękojeści - 4 cm

Szerokość packi - 11 cm 

Kolor - czarny i srebrny 

Materiał - stal nierdzewna i skóra

PEJCZ

  • długość (w cm): 

    45

  • kolor: 

    czarny, srebrny

  • materiał: 

    skóra naturalna, stal nierdzewna