Wczytuję dane...

Knebel

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jeśli wiecie już co to znaczy BDSM, a ostre zabawy erotyczne nie są Wam obce, powinniście pomyśleć o zakupie knebla dla osoby, która w Waszej relacji jest tą uległą. Knebel z sex shopu to świetne rozwiązanie dla par, które chcą odczuwać ze stosunku maksimum przyjemności i które lubią ostry seks. Ograniczona w ten sposób komunikacja między Wami pozwoli nawiązać jeszcze bardziej intymną więź, opartą na pełnym zaufaniu do partnera. Kup knebel z naszej szerokiej oferty produktowej i zobacz jak jeszcze skuteczniej zdominować swojego partnera. Wasza sypialnia stanie się prawdziwym pokojem erotycznych i niecodziennych doznań. 

 

Różnorodna oferta

 

Nasz sklep oferuje wiele rodzajów knebli w postaci kul lub kółek. Część, której funkcją jest skuteczne uciszenie uległego partnera wykonana jest z bezpiecznego w użyciu silikonu medycznego lub z metalu, który nie zawiera niklu. Pasy do związania knebla wykonane są z naturalnej skóry lub z bogato zdobionych eleganckich tkanin. Nasze produkty wolne są od ciężkiego i przytłaczającego lateksu. Buduarowa stylistyka pozwala wprowadzić do sypialni elegancki i ekskluzywny klimat. Erotyczne akcesoria jakie znajdują się na naszej stronie internetowej to trwałe i przyjemne w dotyku gadżety, które cechuje wysoka jakość i estetyka wykonania oraz komfort użytkowania. W naszej ofercie znajdują się również propozycje z wymiennymi kółkami oraz z dodatkowymi gadżetami jak na przykład zaciski na sutki dla uległej partnerki. Cena poszczególnych knebli zależna jest od materiału z jakiego gadżet BDSM został wykonany. Niezależnie jednak od tego, na którą propozycję się zdecydujesz, dostajesz od nas gwarancję niewiarygodnych doznań. Na temat naszych akcesoriów erotycznych można przeczytać wyłącznie pozytywne opinie, które mówią same za siebie. Kneble to nowa jakość sesji BDSM i sex dominacji.

 

Wyjątkowy prezent

 

Jeśli jesteś w Waszej sypialni osobą uległą, możesz wręczyć swojemu dominującemu partnerowi prezent, którym będzie knebel z sex shopu. Dzięki niemu partner będzie mógł Cię uciszyć podczas najbliższej sesji BDSM. Pokażesz wtedy swojemu partnerowi, że jesteś uległy i zrobisz wszystko, aby zasłużyć na jego uznanie. Jeśli jesteś zaś osobą dominującą w Waszej sypialni, możesz wręczyć swojemu uległemu partnerowi taki prezent, pokazując mu w ten sposób kierunek, w jakim zamierzasz poprowadzić następną sesję BDSM. Niezależnie więc od okazji, jeśli lubicie takie zabawy erotyczne ostry sex forma prezentu w postaci eleganckiego i sensualnego knebla będzie idealnym rozwiązaniem. Knebel pozwoli Wam zbudować więź opartą na zaufaniu, którego podstawą będzie brak komunikacji. To dopiero wtedy jesteście w stanie w stu procentach zaufać sobie wzajemnie bowiem nie możecie już swobodnie zakomunikować własnych potrzeb. Wyjątkowa estetyka wykonania, wysokiej jakości materiały i sam fakt takiej formy uciszenia uległego partnera jest niesamowicie ekscytujący i podniecający. Pamiętajcie jednak, aby przed pierwszą sesją ustalić wspólny znak stop, który pozwoli zatrzymać zabawę, jeśli w którymś momencie poczujecie się niekomfortowo.