Wczytuję dane...

Opaska na oczy

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Opaska na oczy - zwiększ swoje doznania.

Sypialnia to nie miejsce na nudy. Zobacz jak urozmaicić swoje życie seksualne, zwłaszcza jeśli jesteś miłośnikiem zabaw erotycznych. Opaska na oczy to idealny dodatek, aby zacząć swoje zabawy z BDSM. Świat Doznań to miejsce, gdzie znajdziesz najwyższej jakości opaski i szarfy na oczy. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju opaski na oczy, które zwiększą Twoje doznania seksualne.

 

Niezwykle istotne jest dbanie o życie intymne. Jest ono bowiem podstawą dobrego związku. Seks w opasce na oczach może dać podobne wrażenie co użycie maski. Opinie o opaskach na oczy są jak najbardziej pozytywne. Wiele par, które z nich korzysta odkryło swój związek na nowo. Już dziś kup opaskę na oczy i ciesz się nową jakością seksu.

 

Sex z opaską na oczach.

Detale, takie jak opaska na oczy założona na uległego partnera, pozwolą na odczuwanie nowej jakości podniecenia. Poczucie dominacji lub uległości jest niezwykle podniecające. Sex z opaską na oczach to nieznany dotąd poziom. Sprawdź jaki model będzie odpowiedni dla Ciebie.

 

Opaski na oczy to jeden z tych gadżetów erotycznych, które najłatwiej wykorzystać podczas łóżkowych igraszek. Wykonane są z różnych materiałów takich jak: koronka, satyna, jedwab a nawet lateks. Występują w formie opaski na gumce lub też silikonowej taśmie jak również w formie szarfy zawiązywanej z tyłu głowy. Dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Opaski na oczy występują w przeróżnych wersjach. Od klasycznych kolorów jak czerń i biel po te nieco szalone, jak np. czerwień. Co raz bardziej popularne stają się motywy zwierzęce jak panterka i cętki oraz niegrzeczne napisy. Kup opaskę na oczy i wznieś się na wyższy poziom doznań.

 

Opaska na oczy odcina jeden z najważniejszych ludzkich zmysłów - wzrok. Organizm zostaje zmuszony do wyostrzenia pozostałych zmysłów. Ciało staje się bardziej wrażliwe na bodźce dotykowe, smakowe i zapachowe.

 

Jak używać opaski na oczy?

Po zdjęciu ubrania z partnera nałóż opaskę na oczy. W pierwszej kolejności zacznij od delikatnych pieszczot, jak np. gładzenie przy użyciu piórka. Następnie zdecyduj się na nieco bardziej drapieżny typ pieszczot. Kąsanie, drapanie, lizanie... Zadbaj by pieszczoty były niebanalne i nieprzewidywalne. Zastosuj element zaskoczenia, który będzie stanowił dodatkowy bodziec erotyczny. Niegrzeczne szepty do ucha, mówiące co zrobisz w następnej kolejności rozgrzeją atmosferę do czerwoności. Opaski do oczu można również wykorzystać do skrępowania partnera czy też przywiązania rąk czy nóg do ram łózka. Obudź swoją wyobraźnię z opaskami na oczy. Możesz wykorzystać różnego rodzaju pokarmy i powtórzyć kultową już scenę z filmu "9 i pół tygodnia"

 

Wykorzystanie opaski w trakcie seksu daje poczucie kontroli i dominacji w przypadku partnera, który przewiązuje oczy i uległości w przypadku osoby, której oczy są zasłaniane. Niezależnie po której stronie opaski jesteś to doświadczenie pozwoli wyrwać się z rutyny codzienności i odkryć pożądanie na nowo. Seksowna bielizna i dodatek w formie opaski na oczy to gwarancja udanej nocy.