Wczytuję dane...

Sex lalki

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Sex lalki zdobywają coraz większą popularność zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Czy to kolejny interesujący seksualny gadżet, czy może seksualna dewiacja, a może po prostu przyszłość udanego seksu nie tylko w pojedynkę, ale także dla par.

 

Współczesne lalki erotyczne mogą być stworzone na podobieństwo gwiazd kina i estrady, i takie spotykamy w sklepach najczęściej. Można kupić lalkę do złudzenia przypominającą Britney Spears, Beyonce czy Justina Biebera. Producenci wychodzą również naprzeciw oczekiwaniom bardziej wymagających klientów tworząc lalki na specjalne zamówienie - oczywiście wiąże się to z poniesieniem niebagatelnych kosztów, gdyż cena za spersonalizowaną lalkę sięga nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

 

Na potrzeby prostej sex zabawy wystarczy model standardowy. Dmuchana lalka w wersji męskiej lub żeńskiej pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wyuzdane potrzeby klienta. To pomysł na igraszki w pojedynkę, to także odpowiedź dla osób, które wstydzą się lub boją rozmawiać z partnerem o swoich seksualnych pragnieniach. Lalka nie protestuje, lalka jest posłuszna, lalka pozwoli swojemu właścicielowi na seksualne spełnienie. Lalka dmuchana to także dobry gadżet do ćwiczeń dla osób, które nie wiedzą, czy sprawdzą się w konkretnej łóżkowej roli czy pozycji i pragną najpierw przećwiczyć ją bez skrępowania na lalce.

 

A co z zabawą dla par? Jak najbardziej! Marzy się Wam obydwojgu sex z lalką? Dlaczego by nie wprowadzić uległej i chętnej na wszelkiego rodzaju miłosne igraszki lalki do wspólnego łóżka? Takie rozwiązanie z pewnością wprowadzi element podniecenia, wręcz ekstazy dla obydwojga partnerów. To przejście na kolejny etap erotycznych fantazji i sposób, by sprawdzić, czy taka zabawa Wam odpowiada. Może odkryjecie w sobie gdzieś głęboko skrywane żądze? Może praktykując na lalce pokażecie partnerowi, jakiego rodzaju pieszczot pragniecie?

 

Powszechnie słyszy się o nowej generacji lalek - na rynek wchodzą sex roboty. To zabawki do złudzenia przypominające żywe osoby, a do tego tak zaprogramowane, by spełniać nawet najbardziej wyszukane seksualne potrzeby klienta. W niedalekiej przyszłości rynek zaleje fala sex-androidów, czyli inteligentnych robotów, z którymi będzie można nie tylko uprawiać seks, ale także poprowadzić konwersację.

 

Czy tak posunięta do przodu technologia przyniesie społeczeństwu korzyść? Za wcześnie, by wyrażać na ten temat opinie. Na chwilę obecną warto skoncentrować się na tym, co mamy. Współczesne gadżety pozwalają osiągnąć pełnię satysfakcji z seksu z partnerem, a nie robotem. I o to chyba nam chodzi? O wspomaganie relacji międzyludzkich, o wzniesienie się na wyżyny seksu z osobą, na której nam zależy i z którą jesteśmy związani.

 

Odwiedź sklep z gadżetami i kup to, co pomoże Wam wznieść się na kolejne szczeble seksualnej ekstazy. Niech obiektem do ćwiczeń lub wspólnej zabawy będzie dmuchana lalka, która pobudzi zmysły, a nie zastąpi partnera. Sex lalka ma pomóc, ma rozbudzić drzemiące w Was fantazje, ma być tylko dodatkiem, który rozpali w Was emocje. Reszta natomiast leży już w Waszych rękach i umysłach.