Wczytuję dane...

BDSM

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  BDSM w ostatnich czasach bardzo zyskuje na popularności. Pojawiają się coraz to bardziej wyszukane gadżety seksualne, coraz więcej par pragnie spróbować tego rodzaju igraszek. W czym tkwi sekret BDSM i co to właściwie znaczy? Jest to skrót od pierwszych liter angielskich słów: Bondage & Discipline – krępowanie ciała i dyscyplina, Domination & Subbmision – dominacja i uległość, Sadism & Masochism – sadyzm i masochizm (zadawanie i doświadczanie bólu).

   

  Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że z tego rodzaju gry seksualnej nie da się czerpać przyjemności. Nic jednak bardziej mylnego! BDSM zdobywa rzesze zwolenników. Jak zatem zacząć, by wznieść się na kolejne wyżyny miłosnego uniesienia?

   

  Pierwszą i niekwestionowaną zasadą jest wspólna rozmowa. Oczywistym jest, że na tego typu zabawę muszą wyrazić zgodę obie strony. Obie strony muszą też ustanowić granice takiej zabawy, których w żadnym wypadku przekroczyć nie wolno. Szczera rozmowa pozwoli określić obustronne pragnienia i fantazje oraz ustalić reguły gry.

   

  Kiedy już wiadomo, kto będzie jaką rolę odgrywał podczas zabawy, należy pomyśleć o seksualnych gadżetach. To bardzo ważny element sex zabawy! Bez względu na to, czy zdecydujemy się na kajdanki erotyczne, bicze, pejcze, maski, czy po prostu na piórko do łaskotania na początek, należy pamiętać, że erotyczna gra ma być przyjemna dla obu stron.

   

  Sklep z akcesoriami erotycznymi oferuje szeroki wachlarz gadżetów. Kup te, które przemawiają do Was obojga, te, które nie wzbudzają obawy, a wręcz przeciwnie - wzmagają pożądanie. Podczas początkowego wyboru niezwykle ważna jest również cena. Będąc początkującym w temacie BDSM nie ma sensu inwestować w lalkę erotyczną. Lepiej zacząć od czegoś mniej krępującego, tańszego... Czegoś, co krok po kroku pozwoli wznieść się na wyżyny seksualnej rozkoszy.

   

  Nie będąc pewnym, od czego zacząć, warto poczytać opinie na temat poszczególnych seksualnych gadżetów. Nie należy sugerować się jedynie obejrzanym po raz trzeci znanym filmem "50 twarzy Greya". Warto poznać opinie innych początkujących w tym temacie osób, a przede wszystkim - wsłuchać się w serce drugiej połówki.

   

  Należy przede wszystkim określić role - kto będzie dominował, a kto będzie uległym? Na ile dominujący może sobie pozwolić? Jaką karę uległy zgadza się ponieść za nieposłuszeństwo? Jakich gadżetów możemy użyć? Tylko przestrzegając wspólnie ustalonych zasad możemy czerpać pełnię satysfakcji z BDSM. Ten rodzaj erotycznej gry nie jest dla każdego, ale każdy, kto w nim zasmakuje, wzniesie się na wyższy szczebel.

   

  Czy warto spróbować? Oczywiście, że tak! Jeśli się Wam spodoba - osiągniecie mistrzostwo w czerpaniu przyjemności z seksualnych rozkoszy. Jeśli stwierdzicie, że to nie dla Was - nie będziecie żałować, że nie spróbowaliście. Ważnym jest, by się nie bać, by ze sobą szczerze rozmawiać, by na bieżąco rozwiewać swoje wątpliwości. Tutaj nie można się spieszyć. Penetrujcie i poznawajcie swoje ciała na nowo, centymetr po centymetrze, a wymierzona przez dominanta kara niech wzniesie Was na szczyt seksualnej ekstazy!