Wczytuję dane...

Sznury do krępowania

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Sznury do krępowania

Sznury do krępowania to jedna z najbardziej popularnych i efektownych zabawek erotycznych BDSM. Chodzi tu tak o delikatne, jedwabne lub satynowe liny, jak i o mocne i trwałe sznury, dostępne w wielu rozmiarach. Ciekawym uzupełnieniem lin i sznurów są także samoprzylepne taśmy do krępowania. Nasz sklep przygotował także tego rodzaju akcesoria i gadżety erotyczne nawiązujące do popularnych filmów i powieści z serii o Christianie Greyu. Kup taśmy, sznury i liny do krępowania w zestawie z innym akcesoriami erotycznymi: ciekawie dobrany komplet wyróżnia atrakcyjna cena!

 

Sznury do krępowania w różnych typach i wymiarach

Nasz sklep oferuje sznury do krępowania o zróżnicowanej długości i grubości, a także w wielu wzorach i w zróżnicowanej kolorystyce. W zabawach BDSM duże znaczenie ma przecież atrakcyjny, pobudzający wyobraźnię wygląd zabawek erotycznych. Duży wybór sznurów umożliwia także stosowanie różnorodnych technik krępowania partnera.

 

Mocny sznur do krępowania całego ciała powinien mieć długość przynajmniej 10 metrów. Sznury w ofercie naszego sklepu są bardzo trwałe: oferujemy tak gadżety wykonane z bawełny i poliestru, jak i bardzo silne, grube sznury z włókien konopnych. Posiadają one metalowe zakończenia zabezpieczające, gwarantujące trwałość. Wielu wystarczą jednak mniejsze sznurki do wiązania rąk i nóg, które łatwo zawiązać i rozwiązać. Warto zaopatrzyć się w ciekawy zestaw sznurów, który cechuje nie tylko niska cena, ale także bogaty dobór akcesoriów dodatkowych (w tym np. komplety nożyczek, a nawet plecaki do dyskretnego przechowywania i transportu zabawek erotycznych).

 

Liny do krępowania

Liny do krępowania są zazwyczaj cieńsze i delikatniejsze, niż sznury. Jedwabna linia do wiązania partnera seksualnego służy raczej pobudzaniu fantazji, niż do silnego i pewnego skrępowania jego ciała. Nie są więc prawdą opinie, według których BDSM zawsze wiąże się z bólem, a jego estetyka musi być drapieżna i mroczna. Delikatne liny nie wiążą się z żadnym dyskomfortem czy bólem fizycznym. Dla wielu kobiet i mężczyzn zabawki erotyczne to raczej gra zmysłów, fetysz, niż ostry seks dominacyjny.

 

BDSM to nie tylko ostry sex - dominacja jest przecież częstym elementem codziennej gry wstępnej, w tym nawet tej bardziej romantycznej. Dlatego właśnie nasz sklep przygotował także liny do krępowania w mniej "ostrych" wzorach. Wielu kobietom spodobają się np. delikatne liny i linki do krępowania wykonane ze lśniącej, miękkiej satyny. Nadają się one na drobne prezenty, które wzbogacą życie erotyczne także tych par, które nie interesuje ostra dominacja.

 

Liny do krępowania sprawdzą się dobrze także w dominacji kobiecej. Ciekawym, a nawet miłym prezentem może być np. tego rodzaju gadżet erotyczny w kształcie muszki lub krawata. Tego rodzaju zabawka erotyczna okaże się miłą (lub nawet zabawną) niespodzianką nawet wtedy, gdy nie jesteśmy pewni, jakie opinie o zabawach BDSM żywi nasz partner.

 

Taśmy do krępowania typu duct tape

Taśmy do krępowania typu duct tape stosowane w BDSM przypominają zwykłe taśmy klejące i izolacyjne. To oczywiście celowe, jak wiele zabawek BDSM, nawiązują one do elementów świata realnego. W odróżnieniu od zwykłych taśm izolacyjnych, taśmy samoprzylepne do krępowania nie wyrywają włosów z ciała, nie wywołują zbędnych nieprzyjemnych doznań dotykowych i nie są szkodliwe dla organizmu. Można także stosować je wielokrotnie. Ich estetyka nie musi być nachalna: lepiej niż najsilniej kojarzona z BDSM czerń sprawdzić może się uwodzicielska czerwień.