Wczytuję dane...

Ostrogi

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jeśli lubicie seks w nieco innym wydaniu niż stosunek w klasycznych pozycjach - świetnie trafiliście. W tej kategorii znajdziecie wyjątkowe gadżety, które urozmaicą Wasze zabawy BDSM. Ostrogi pozwolą sprawić przyjemność partnerce lub partnerowi na kilka sposobów. Osoby, które zdecydują się skorzystać z tego rodzaju gadżetów muszą być przede wszystkim świadome swojej seksualności, swojego ciała i swoich potrzeb. Ostrogi są uwodzicielskim i sensualnym gadżetem, który podniesie temperaturę w każdej sypialni. Kup i przekonaj się sam jak ciekawe doznania gwarantują te gadżety i jak ostry seks możesz dzięki nim mieć.

 

Różnorodna oferta

Wykorzystanie podczas gry wstępnej ostróg to erotyczna zabawa, która przeniesie Wasze intymne życie na nieco inny poziom. Produkty te sprawdzą się zarówno w przypadku osób początkujących jak i zaawansowanych w świecie zabaw BDSM. Produkty jakie oferuje nasz sklep to połączenie estetyki wykonania oraz wysokiej jakości materiałów. Tworzywo z jakiego wykonane są ostrogi jest całkowicie bezpieczne i nie powoduje żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych. Nasze gadżety zostały wykonane z metalu lub ze stopu cynku. Ostrogi w swoim składzie nie posiadają ftalanów, ani żadnych innych, niebezpiecznych dla skóry i zdrowia substancji. Ostrogi posiadają jedno, trzy lub nawet pięć kółek Wartenberga. Kółka z ostrymi kolcami mogą być wykorzystane jako forma dręczenia uległego partnera, ale również jako forma unikalnego masażu. Możesz dotknąć delikatnie skórę partnera, wywołując efekt łaskotania, które doprowadzi do powstania gęsiej skórki i ciarek. Możesz też przycisnąć ostrogę do skóry partnera nieco mocniej, tworząc w ten sposób na jego ciele pręgi i niewielkie rany, które powstaną na skutek wbitych kolców. Drugi sposób świetnie sprawdzą się wśród par, dla których sex dominacja nie jest czymś nowym i nie stanowi tematu tabu. Ostry seks po takiej grze wstępnej jest gwarantowany. Użytkownicy doceniają nasze gadżety erotyczne. Pozostawiają na ich temat same pozytywne opinie. Cena poszczególnych ostróg uzależniona jest od wykorzystywanego materiału oraz od zamontowanej ilości kółek Wartenberga. Każda ostroga to gwarancja wysokiej jakości i funkcjonalności.

 

Wyjątkowy prezent

Jeśli z partnerem wiecie już, co to znaczy BDSM i mieliście okazję przeżyć wspólnie kilka sesji, możecie sprawić sobie wzajemnie taki wyjątkowy prezent, który podkręci nieco atmosferę w Waszej sypialni. Zastosowanie dodatkowo opaski na oczy pozwoli wyostrzyć zmysł dotyku, co jeszcze bardziej pozytywnie wpłynie na intensywność odczuwanych doznań. Niezależnie więc od okazji kup swojej partnerce lub swojemu partnerowi w prezencie ostrogi i stwórzcie w sypialni swój mały, prywatny pokój erotycznych zabaw i sesji BDSM. Gadżet dzięki temu, że może powodować przyjemne doznania lub być źródłem bólu wprowadza do sypialni pewną dozę niepewności, która już sama w sobie jest bardzo podniecająca. Ostrogi to więc ekscytujący i ekskluzywny dodatek do Waszej sypialni, w której dzieją się rzeczy wyjątkowe.