Wczytuję dane...

Zestaw do krępowania

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Zestawy do krępowania to zbiory zmysłowych gadżetów dla osób, które doskonale wiedzą co oznacza BDSM i w intymnej sferze swojego życia stawiają na sex dominację. Jeśli więc chcesz stworzyć swój własny, prywatny pokój zabaw BDSM, kup oferowane przez nasz sklep gadżety i daj się ponieść swojej fantazji.

   

  Różnorodna oferta 

  Oferujemy różne zestawy, których poszczególne składowe różnią się od siebie. Jest to rozwiązanie, które pozwoli wybrać produkt dla osób zaawansowanych oraz dla tych, którzy zastanawiają się dopiero jak zacząć przygodę z BDSM? Nasze zestawy zawierają sznury do krępowania, taśmy do krępowania, liny do krępowania, wibratory, korki analne, kulki gejszy, pierścienie erekcyjne, opaski na oczy, klamerki na sutki, przyssawki do sutków, piórka do łaskotania, kajdanki erotyczne, opaski do wiązania, masażery, kneble i wiele innych ciekawych oraz podniecających elementów. Wszystkie gadżety zawarte w zestawach zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, tak aby zabawy erotyczne były w pełni bezpieczne. Tworzywa z jakich zostały wykonane zabawki i gadżety do zabaw BDSM nie powodują podrażnień i uczuleń. Materiały jakich użyto to między innymi silikon medyczny, metal niezawierający niklu oraz naturalna skóra. Gadżety do krępowania mogą funkcjonować w formie sex kajdanek z futerkiem, taśm lub opasek.

   

  Sex dominacja, jak widać, nie musi opierać się więc na wykorzystywaniu wyłącznie ciężkiego lateksu i nachalnej estetyki. Buduarowa, subtelna i intymna stylistyka pozwala podnieść atmosferę w każdej sypialni. W przypadku gadżetów wykonanych z silikonu medycznego, nie można używać lubrykantów na bazie silikonu, bowiem mogą one negatywnie wpłynąć na strukturę zabawki. Cena poszczególnych zestawów uzależniona jest od ilość elementów oraz wykorzystanych materiałów. Niezależnie jednak od wybranego zestawu i jego ceny - otrzymujecie gwarancję najwyższej jakości i estetyki wykonania. Każdy z naszych dotychczasowych klientów pozostawia na temat zestawów wyłącznie pozytywne opinie. Użytkownicy doceniają zastosowanie subtelnej i nienachalnej stylistyki, a także wyjątkową relację jakości i ceny. Gadżety do BDSM to możliwość przeniesienia seksualnego życia na zupełnie inny poziom. Pamiętajcie jednak, aby przed rozpoczęciem zabaw erotycznych umówić się na znak stop, który pozwoli Wam podczas sesji czuć się pewnie i komfortowo.

   

  Gadżety BDSM - pomysł na prezent

  Zabawy erotyczne z użyciem gadżetów BDSM to zupełnie nowy etap związku i Waszej seksualności. Zestawy do krępowania to świetny pomysł na prezent. Jeśli więc Twoja partnerka lub Twój partner wspominał w ostatnim czasie o tym, aby zacząć przygodę z BDSM, kup zestaw do krępowania, który głównie zawiera wyłącznie gadżety do krępowania i który dzięki temu idealnie sprawdzi się na początku. Jeśli jesteście już po kilku sesjach BDSM możesz pokusić się o zakup nieco bardziej rozbudowanych zestawów, które zawierają na przykład wibratory, pejcze, kulki analne czy klamerki na sutki. Zestaw do krępowania mniej lub bardziej rozbudowany to również fantastyczny pomysł na prezent z okazji wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.