Wczytuję dane...

Prześcieradła

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zabawy BDSM mogą wiązać się z wytwarzaniem dużej ilości płynów. Jeśli więc jesteś fanem mokrych zabaw erotycznych - kup prześcieradło winylowe. Produkt ten dedykowany jest właśnie dla fanów wyjątkowo mokrego i ostrego seksu. Znajdujące się w tej kategorii prześcieradła winylowe pozwolą uprawiać nawet najbardziej wyuzdany seks bez obaw, że skutki Waszych niegrzecznych zabaw będą później widoczne i nie do ukrycia. Prześcieradła winylowe pozwolą Wam więc bez żadnych zahamowań spełniać wszystkie fantazje oraz podejmować działania i czynności, które do tej pory pozostawały jedynie w sferze nieco nierealnych marzeń i planów.

 

Winylowe prześcieradła - zastosowanie

Nasz sklep oferuje prześcieradła, które w pełni sprawdzą się w przypadku niegrzecznych i mokrych zabaw erotycznych. Możecie w końcu bez obaw i bez jakichkolwiek ograniczeń używać wszelkiego rodzaju płynów, jak na przykład olejki do masażu czy kremy. A jeśli marzycie o polewaniu się szampanem, tutaj również wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Nasze produkty są bowiem niezwykle chłonne, dzięki czemu ochronią one każdą powierzchnię przed wszystkimi możliwymi zabrudzeniami. Prześcieradło winylowe można rozłożyć w zależności od potrzeb na podłodze, a także na łóżku lub kanapie. Wszystko zależy jedynie od Waszej fantazji. Prześcieradło można także rozłożyć pod tradycyjne prześcieradło, chroniąc w ten sposób wyłącznie tapicerkę lub materac. Jeśli nasz produkt zostanie rozłożony jednak w całości pokrywając łóżko, kanapę lub podłogę, chroniona będzie również pościel, poduszki i dywany. Możecie zatem w pełni oddać się mokrym zabawom erotycznym zabawom BDSM. Masaż olejkami, kremami i innymi płynami staje się więc osiągalny i niczym nieograniczony, a jeśli podniecający jest dla Was pissing - prześcieradła winylowe sprawdzą się również w tej materii. Podsumowując, jeśli jesteście wiernymi fanatykami zabaw BDSM, które wiążą się z wyjątkowo mokrymi sesjami - nasze produkty są Waszym absolutnym niezbędnikiem.

 

Winylowe prześcieradła - sprawdź naszą ofertę

Nasze prześcieradła dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych - w kolorze białym, czerwonym lub czarnym. Wszystkie prześcieradła sprzedawane są z gumką, co ułatwi zakładanie prześcieradła na łóżko. Każde prześcieradło ma też swój rozmiar. W naszym sklepie dostępne są następujące rozmiary - 180x220 oraz 180x260. Nasze prześcieradła winylowe są przyjemne w dotyku i przede wszystkim bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Skład prześcieradeł to stuprocentowy polychlorid, funkcjonujący również pod nazwą vinyl, który nie wymaga żadnych specjalnych działań, aby powrócić do pierwotnej czystej formy. Cena naszych produktów w dużej mierze uzależniona jest od wybranego rozmiaru. Im większy rozmiar prześcieradła tym adekwatnie większa jest jego cena. Osoby, które zakupiły w naszym sklepie prześcieradło winylowe pozostawiają na temat tego rozwiązania wyjątkowo pozytywne opinie i komentarze. Użytkownicy najczęściej zwracają uwagę na jego chłonność, wysoką jakość, trwałość oraz wyjątkowo przystępną cenę.