Wczytuję dane...

Obroża

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Prezentowana kategoria gadżetów zawierająca różnorodne sex obroże przeznaczona jest dla ludzi, którzy wiedzą co to BDSM i którzy w sferze intymnej lubią seks nieco inny niż klasyczna miłość. Seks obroża została stworzona zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Cechą wspólną obu płci lubiących sex dominację jest niezależność, a także uwielbienie i świadomość własnego ciała. Obroża BDSM z sex shop jest prowokującym i uwodzicielskim gadżetem, który podniesie temperaturę w Waszej sypialni. Kup obrożę męską lub obrożę dla kobiet i uzupełnij sesję BDSM o zmysłowy gadżet.

   

  Różnorodna oferta 

  Nasz sklep oferuje sex obroże w różnej stylistyce. Są to propozycje, które z powodzeniem mogą być dopełnieniem codziennej stylizacji, które wieczorem przemienią się w erotyczny gadżet. Seks obroża to nie tylko dominacja, ale także wysublimowane zabawy erotyczne. Gadżet został stworzony po to, aby kontrolowany nacisk i dominacja spotykały się z obopólnym zadowoleniem i przyjemnością. W naszej ofercie znaleźć można nie tylko obroże funkcjonujące samodzielnie, ale również gadżety takie jak sex obroża ze smyczą oraz w zestawie z kajdankami i uprzężą. Smycze to sex dominacja w najczystszej postaci. Karabińczyki pozwalają jeszcze mocniej podkreślić role dominacji i uległości. Produkty jakie znajdują się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów jak poliuretan, metal niezawierający niklu oraz naturalna skóra.

   

  Dla wegan rekomendujemy produkty z naszej oferty, które zostały w całości wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Zastosowane tworzywa są absolutnie bezpieczne w kontakcie ze skórą, nie powodują podrażnień i nie uczulają. Nasze gadżety dzięki niepowtarzalnym połączeniom materiałów i kolorów uwodzą swą estetyką, powodując, że każdy chce zacząć swą przygodę z BDSM. Co ważne, nasze produkty cechuje nienachalna estetyka, a wręcz buduarowa stylistyka, która znalazła uznanie wśród rzeszy kupujących. Osoby, które posiadają w swoim domu gadżety jak obroża męska czy obroża dla kobiet pozostawiają na ich temat wyłącznie pozytywne opinie. Zwracają oni szczególną uwagę na jakość i estetykę wykonania oraz właśnie na subtelną stylistykę poszczególnych gadżetów. Cena dostępnych obroży zależna jest od użytych materiałów i funkcjonalności.

   

  Sex dominacja - ostry seks bez tajemnic

  Sex z obrożą to sex zabawy, które podkręcają atmosferę w każdym związku. Obroża ze smyczą to sex na zupełnie innym poziomie. Takie gadżety ograniczają swobodę poruszania się uległego, co sprawia, że seks jest bardzo zmysłowy i podniecający. Osoby, które decydują się na takie zabawy erotyczne swą seksualność opierają na obustronnym zaufaniu. BDSM sprawdza się w związkach, w których para zna swoje seksualne możliwości i jest w stanie ocenić, która z osób podczas stosunku będzie osobą silną, a która bezbronną. Niektóre dostępne w naszym sklepie gadżety wyposażone są w klamrę blokującą. Jest to motyw, który pozwala zademonstrować absolutną uległość, ale też zaufanie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby, których stosunek oznacza sex dominację i który oparty jest na sesjach BDSM.