Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Feelosophia

Obroża skórzana ze smyczą Feelosophia Please Leia to zestaw akcesoriów erotycznych dedykowanych dla każdego, kto pragnie spróbować, jak smakuje ostry seks. Załóż ozdobioną ćwiekami obrożę na szyję partnera lub partnerki i rozpocznij erotyczną zabawę, której granice sami ustalicie. Twoją wyobraźnię na pewno pobudzi smycz ze skórzaną rączką, która także znajduje się w tym niegrzecznym komplecie gadżetów.

 

Rozkosz i podniecenie mogą mieć różne oblicza. Sex obroża należy do przedmiotów przeznaczonych dla zaawansowanych wielbicieli bdsm. Jeżeli chcesz na nowo rozpalić ogień w swoim związku, kup komplet obroża + smycz Feelosophia Please Leia i daj do zrozumienia partnerowi jakie są Twoje pragnienia. Najwyższa pora, aby przekonać się, że dzięki obroży ze smyczą sex w waszym wydaniu może być zupełnie inny niż dotychczas. Podczas tej emocjonującej gry przydatne mogą okazać się też inne inne gadżety erotyczne, takie jak pejcz i kajdanki - są one dostępne w naszej ofercie. Nie da się jednak ukryć, że już sama obroża męska, która może być także obrożą dla kobiet, w połączeniu z łańcuszkową smyczą tworzy idealne kombo do uprawiania ostrego sexu. Wymierzcie sobie kary za nieposłuszeństwo i nagradzajcie się za uległość w najbardziej podniecający sposób.

 

Sex zabawy z wykorzystaniem udostępnianych przez nasz sklep gadżetów nie tylko podniosą temperaturę w stałym związku, ale także pozwolą na realizację wyrafinowanych fantazji erotycznych. Uległość i dominacja, niewolnik i władca - wcielanie się w te role będzie wyjątkowym doznaniem dzięki smyczy i obroży z sex shopu. Produkty Feelosophia Please Leia zbierają pozytywne opinie od klientów, którzy podkreślają, że niska cena tych gadżetów idzie w parze z doskonałą jakością i najwyższymi walorami estetycznymi. Dzięki nim na własnej skórze przekonasz się, co to jest bdsm i seks z obrożą.

 

Parametry techniczne

Materiał: skóra + metalowe elementy

Obwód szyi: od 37 do 43 cm
Całkowita długość obroży: 47 cm
Grubość obroży: ok. 2 cm
Długość smyczy z rączką: ok. 100 cm

OBROżA

 • długość całkowita (w cm): 

  47

 • kolor: 

  czarny, srebrny

 • materiał : 

  skóra, metal

 • szerokość (w cm): 

  2