Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA - JADWIGA


Ożyw swoją sypialnię zmysłowymi ruchami i karzącymi klapsami tym smukłym batem do szpicruty. Działając jak przedłużenie drgającej dłoni, pełna wdzięku długość kontroluje grubą skórzaną końcówkę, aby wprawić twoje ciało w pełne podniecenie.

„Pod dotykiem skóry drżę i sapię. On macha ręką i trafia w to słodkie miejsce ostrym uderzeniem, aż w końcu to wszystko – nie mogę już dłużej wytrzymać – i dochodzę, chwalebnie, wykrzykując moje uwolnienie”. - Ana Steele

Przesuwanie srebrnej końcówki po skórze budzi Twoje strefy przyjemności, pozostawiając je uwrażliwionymi i odsłoniętymi w gotowości na zachcianki Twojego kochanka. Przerywane uderzenia pozostawiają ostre, rozgrzewające ukłucia rezonujące w twoim ciele, które powoli ustępują pod pieszczotą kojących uderzeń, pozostawiając cię mrowiącym z pożądania.

Oferując równowagę między przyjemnością a bólem, ten bicz dla konia może być używany do precyzyjnej stymulacji i zaspokajania najbardziej wrażliwych obszarów ciała, wywołując pełne pożądania doznania, które cię pochłaniają. Podczas gry poczuj, jak Twoje zmysły się wyostrzają, zwiększając przyjemność, jakiej doświadczasz z każdego dotyku, w zamian za kilka utrzymujących się sekund bólu.

Erotyczne doznania są jeszcze bardziej przyspieszone w połączeniu z opaską na oczy, klapsem i miękkim łaskotaniem piór. Odmów swojemu kochankowi prawo widzenia i przygotuj go do zabawy, śledząc miękkie pióra po skórze, a następnie powoli buduj wrażenie za pomocą wiosła, zanim zaczniesz lizać szpicrutę. Głębsze doznania tego elastycznego bicza w przeciwieństwie do delikatniejszej zabawy przenoszą Twoją fantazję o niewoli w sypialni do orgazmicznego crescendo.

Stworzony zgodnie z najwyższymi standardami, aby zapewnić komfort, skuteczność i trwałość, Sweet Sting ma skórzane detale na pasku na nadgarstek i czubku, pleciony trzonek i miękką gumową rączkę.

Będący częścią oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey, zatwierdzonej przez autora EL Jamesa, ten bicz jest idealnym erotycznym prezentem dla fanów trylogii.Długość: 61 cm
Materiał: Skóra

PEJCZ

  • długość (w cm): 

    61

  • kolor: 

    czarny/biały

  • materiał: 

    skóra